reklamı kapat

POPÜLER

apple airpods studio

Apple AirPods Studio kablosuz kulaklık için önemli haber

Teknoloji devi Apple‘ın yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods Studio için bu sefer üretim ve çıkışa yönelik önemli bir açıklama yapıldı.

Apple’ın haftalarda gündemde yer aldığı kablosuz kafa üstü kulaklık modeli AirPods Studio, biliyorsunuz pazara 349 dolar dolar seviyesinde çıkmaya hazırlanıyor. Çok güçlü bir aktif gürültü engelleme altyapısıyla yolda bulunan ve resmi olarak 22 Haziran tarihinde koronavirüs nedeniyle internet üstünden düzenlenecek WWDC 2020 kapsamında tanıtılacak denilen model, daha önce netleştiği üzere Çin değil tamamen Vietnam merkezli olarak üretilecek. Peki üretim ne zaman başlayacak? Gelen bilgilere göre kulaklığın üretimine resmi olarak başlanmış durumda. Bu elbette güzel bir haber. Üretime girilmiş olması, modelin WWDC 2020’den hemen sonra elde edilebileceğini gösteriyor. Daha önce yapılan sızıntıya göre kulaktan çıkarılıp boyna indirildiği zaman müziği otomatik olarak durdurabilecek model, aynı zamanda yeni sensörleriyle sağ / sol ayrımını da ortadan kaldırıyor deniyor. Modelin ilk aşamada stok sorunu yaşaması yüksek fiyatına rağmen bekleniyor. Çünkü karşımızda ilk kafa üstü AirPods bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Studio için başka neler biliyoruz?

Transparency Mode ile istenirse kesebildiği dış gürültüyü içeriye verebilecek denilen AirPods Studio, tahmin edebileceğiniz üzere üst düzey malzemelerden üretilecek, çok yüksek ses kalitesi sunacak ve geniş özelleştirme seçeneklerine sahip olacak. Direkt olarak profesyonel kullanıcılara odaklanıldığı aktarılan model, iOS ile Mac tarafında çalışıyor ve özel ekolayzır ayarlarını da taşıyor. Farklı kullanım ihtiyaçları doğrultusunda iki farklı versiyonunun olabileceği de söylenen Studio, manyetik olarak çıkarılıp değiştirilebilecek kulak padleriyle yolda bulunuyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Netflix’in merak edilen yeni dizisi: Space Force

İLGİLİ HABERLER