reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet: RadWagon 4

Yük taşımaya yönelik gelişmiş elektrikli bisiklet: RadWagon 4

Elektrikli bisiklet pazarına bu sefer Rad Power Bikes imzalı yük taşıma yönelik tasarlanan gelişmiş model RadWagon 4 dahil edildi.

Elektrikli bisiklet pazarının en büyük firmalarından olan ve ABD’de pazar lideri olarak geçen Rad Power Bikes, yeni modeli RadWagon 4 ile hem ufak işletmelere, hem ailelere hem de zaman zaman bir şeyler taşıma ihtiyacı duyanlara hitap ediyor. Görebileceğiniz üzere normal bisikletlerden daha uzun olan ve bünyesinde özel kargo / paket bölümleri bulunan bisiklet, istenirse arka kısmında çocukların dahi taşınmasına imkan tanıyor. Şehir içerisinde bir şeyler taşımak için gerçekten güzel duran bisiklet, burada 159 kg’lık bir limit koyuyor. Disk frenler üstüne kurulan model, arkasında yer alan 750W hub motoruyla 80 Nm tork üretiyor ve pedal desteğiyle maksimum 32 km/s hıza çıkabiliyor. 672W pil paketi ortasına konumlandırılan gelişmiş elektrikli bisiklet RadWagon 4, kullanıma bağlı olarak değişen 40-70 km arası bir menzil değeri sunuyor. Bu menzil taşınan yük ve şehir için kullanımı için yeterli duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RadWagon 4, elektrikli bisiklet pazarının yetenekli seçeneklerinden

İki farklı renk seçeneği ve LED aydınlatma sistemi bulunan RadWagon 4, ABD’de 1.600 dolarlık bir satış fiyatına sahip. Ticari kullanımda fiyatını rahatlıkla çıkarabilecek bir model olan bisiklet, umuyoruz ilerleyen dönemde Türkiye gibi pazarlara da giriş yapar. Ancak şimdilik böyle bir plan bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da normal kullanıma özel bir bisiklet