reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

Şehir kullanımına özel şık elektrikli bisiklet: Storm City W [Video]

Elektrikli bisiklet pazarına bir model dahil oldu. Danimarka merkezli Storm, karşımıza şehir kullanımına özel City W ile çıktı.

Indiegogo üzerinde koyulan 50 bin euro hedefi tam 393 bin euro seviyesine çıkaran ve büyük bir başarı elde eden elektrikli bisiklet Storm City W, gerçekten dikkat çeken şık tasarımlı bir model. Bu model esasen direkt olarak kadınlara hitap ediyor ancak elbette herkes için de uygun bir yapıda. Yukarıda da dediğimiz gibi spesifik olarak şehir içi kullanımı hedeflenerek hazırlanan bisiklet, geniş çamurluklar ile ön kısmında bir büyükçe bir sepet taşıyor. Bu opsiyonel sepet bir şeyler taşımak adına çok güzel duruyor. Üç farklı renk seçeneği bulunan model, Avrupa’da gücünü öne yerleştirilen 250W elektrik motorundan alıyor. Bu motor ile 25 km/s hıza pedal desteğiyle rahatlıkla çıkılabiliyor. Bir motosiklet gibi kullanılamayan model, gövdeye entegre 10,4-Ah pil paketiyle kullanıma da bağlı olarak 60 km menzil sunuyor. Pilinin 3-4 saat arasında tamamen dolduğu aktarılan elektrikli bisiklet, kullanım amacına göre çok yeterli bir menzil değeri sunuyor. Bu arada bisiklet için 80 km menzil getiren 14-Ah pil seçeneği de sunuluyor.

elektrikli bisiklet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet pazarı ciddi şekilde büyüyor

Gidonundan ufak bir ekran yer alan ve LED aydınlatma ile gece de kullanılabilen bisiklet için belirlenen bağış fiyat 949 euro seviyesinde. Bu fiyat ile geniş bir kitleye hitap eden gelişmiş model, sepet için 75 euro, büyük pil paketi içinse 80 euro opsiyonlar ile geliyor. Evet bisiklet istenirse sepetsiz olarak da alınabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Askeri araç gibi duran elektriki bisiklet

İLGİLİ HABERLER