reklamı kapat

POPÜLER

Triumph Motorcycles The Trekker GT elektrikli bisiklet

Triumph Motorcycles imzalı ilk elektrikli bisiklet: The Trekker GT

Motosiklet dünyasının öne çıkan firmalarından Triumph Motorcycles, The Trekker GT adını verdiği modeliyle elektrikli bisiklet dünyasına adım attı.

Elektrikli bisiklet pazarının büyüyor olması motosiklet firmalarının dikkatinden kaçmıyor. Biliyorsunuz dev isim Harley Davidson bile elektrikli bisikletler geliştiriyor. Bu alanın en yenisi ise İngiltere merkezli Triumph Motorcycles imzalı The Trekker GT oluyor. Kısa süre önce lanse edilen model, genel olarak şık bir tasarıma sahip. Bizce oldukça modern görünen şehir içi kullanımına odaklanan bisiklet, önünde süspansiyon taşıyor. Bu açıdan konfor seviyesi yüksek olan The Trekker GT, gece kullanımı için yerleşik LED aydınlatma sistemi taşıyor. Önde ve arkada disk frenlerin kullanıldığı yerleşik çamurluklara sahip bisiklet, toplam 24 kg ağırlığında. Merkezinde 250W gücünüde bir elektrik motoru yer alan model, 504 Wh pil paketiyle 150 km ortalama menzil sunuyor ve sürekli pedal desteği sağlayabiliyor. Arkasında bir yolcu ya da sepet taşıyabilecek formda gelen elektrikli bisiklet The Trekker GT, gidonunu ortasında menzil ve hız gösteren bir LCD ekran taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet Triumph Motorcycles The Trekker GT hiç ucuz değil

Çünkü modelin açıklanan Avrupa fiyatı 2.950 euro seviyesinde yer alıyor. ABD fiyatı ise 3.700 dolar olarak görünüyor. İlk olarak İngiltere’de satışa çıkacak bisiklet, pazarda çok ses getirenlerden olmasa da her şeyi olması gerektiği gibi yapanlardan deniyor.

İlginizi Çekebilir

Yakın zaman önce gelen katlanabilir model