reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

elektrikli bisiklet
elektrikli bisiklet
elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet dünyasının motosiklet firmasından çıkan son üyesi: FT750

Elektrikli bisiklet pazarı gelişmeyi sürdürüyor. Bu sefer ise karşımızda ABD merkezli CSC Motorcycles imzalı FT750 bulunuyor.

Advertisement

CSC Motorcycles motosiklet firmasının elektrikli bisiklet modeli FT750, yüksek aksiyona uygun bir seçenek olarak karşımızda. İki teker ulaşım konusunda çok tecrübeli olan firmanın bu modeli, arkaya konumlandırılan 750W gücünde bir motora sahip. Bu motor sayesinde 40-45 km/s arasında bir hıza çıkabilen bisiklet, 650 Wh kapasitesindeki pil paketiyle sürüşe bağlı olarak 32 km ila 70 km arasında bir menzil sunuyor. Motosiklet gibi gaz kolu olan ve aynı zaman pedal desteği de sunan FT750, açıklandığı kadarıyla yüksek kaliteli Samsung 35E pil hücreleri kullanıyor. Önünde süspansiyon sistemi bulunan ve disk frenler kullanan elektrikli bisiklet, Shimano imzalı kaliteli bir vites üstüne kuruluyor ve gidonunda büyük sayılacak bir LCD ekran taşıyor. Bu ekranda hız ve menzil konusunda kolaylıkla bilgi alınabiliyor. Bünyesinde hiç ucuz plastik kullanılmadığı aktarılan yani üst seviye malzeme kalitesine sahip olan FT750, kalın lastikleriyle kum gibi zeminlerde rahatlıkla yol alabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet FT750 güzel görünüyor

Modelin 26 jant yanında 20 jantlık aşağıda görebileceğiniz bir versiyonu daha bulunuyor. Bu diğer versiyon da üst seviye özelliklerle donatılmış olarak geliyor. Peki fiyatlar? Açıklandığı kadarıyla iki modelin de 1.688 dolarlık bir satış fiyatı bulunuyor. Ön sipariş için burayı ziyaret edebilirsiniz.

elektrikli bisiklet

İlginizi Çekebilir

Yük taşımaya yönelik bisiklet