reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

The Matrix

Brad Pitt’in yıllar sonra gelen The Matrix itirafı

Hollywood yıldızı Brad Pitt’in seneler önce gelen The Matrix teklifini reddettiği ortaya çıktı. Bu şaşırtıcı durumu açıklayan oyuncunun kendisi oldu.

Son zamanlarda Once Upon a Time in Hollywood filmindeki başarısıyla adından söz ettiren Brad Pitt herkesi şaşırtan bir açıklamaya imza attı. Oyuncu yakında geri dönmeye hazırlanan The Matrix’in ilk filmi için teklif aldığını ancak rolü kabul etmediğini açıkladı. Fakat bu açıklamada kendisine teklif edilen rolün ne olduğundan bahsetmemeyi tercih etti. İzleyicilerin tahminleri ise Neo’dan yana.

İlk The Matrix filmi için gelen teklif

“The Matrix’ten gelen teklifi geri çevirdim. Bir anlamda kırmızı hapı seçmiş oldum. Reddettiğim işlerden adını vereceğim tek yapım bu. Yalnız bana teklif ilk film için geldi. İkinci veya üçüncü film için değil. Bu konuda net olmak isterim. Senaryoyu tam olarak benimseyemedim. Bilmiyorum, belki yetiştiriliş biçimimdendir, gerçekten kavrayamadığım hiçbir işi kabul etmiyorum. Bu yüzden The Matrix serisindeki rolün hiçbir zaman benim olmadığını düşünüyorum. Bu başkasının canlandırması gereken bir karakterdi. Öyle de oldu. Buna gerekten inanıyorum. Eğer reddettiğim başarılı işlerin hepsinden bahsedecek olursam en azından iki geceye daha ihtiyacımız var demektir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önce yapılan haberler sayesinde biliyoruz ki, The Matrix serisinin başrolü olması için Will Smith’e de teklif götürüldü. Oyuncunun bu rolü büyük bir başarısızlığa dönüşen Wild Wild West için reddettiği ve bundan çok pişman olduğu biliniyor. Brad Pitt ise kararından pek pişman görünmüyor.

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı