reklamı kapat

POPÜLER

Brad Pitt ve Liv Tyler buluşturan uzay temalı film Ad Astra

Brad Pitt’i uzaya çıkaran film: Ad Astra [Video]

2019’da yayınlanacak uzay temalı bilim kurgu filmlerine bir yenisi ekleniyor. Brad Pitt ve Liv Tyler, Ad Astra filminde buluşuyor.

Brad Pitt ve Liv Tyler ilgi çekici bir bilim kurgu filminde bir araya geliyor. Ad Astra isimli yeni yapım, 2019 bitmeden uzay temasını bir kez daha beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyor. Brad Pitt’i uzaya çıkaran filmde Dünya’nın geleceği bir kez daha tehlikeye giriyor. Beyaz perdenin en sevilen temalarından biri olan uzay yapımları arasında kendine yer edinmeye hazırlanan filmin yönetmen koltuğunda James Gray oturuyor. Filmde Pitt ve Tyler’da Tommy Lee Jones, Ruth Negga ve Donald Sutherland eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Brad Pitt başrolündeki Ad Astra’nın konusu

Filmin resmi özeti ise şu şekilde: “Astronot Roy McBride (Pitt) kayıp babasını bulmak ve gezegendeki yaşamı tehdit eden gizemi keşfedebilmek için solar sistemin dışına gönderilir. McBride’ın bu görevi ile açığa çıkan sırlar insanlığın geleceğini tehlikeye atarken evrendeki yerimize dair bilgiler verecektir.

Gizem, gerilim, bilinmezlik gibi uzay filmlerinin en sevilen temalarını bir araya getiren yapım 20 Eylül‘de vizyondaki yerini alacak. Ancak Pitt’i bu filmden önce vizyonda başka bir yapımda daha göreceğimizi hatırlatalım. 9. Quentin Tarantino filmi Once Upon a Time in Hollywood’da da yer alan ünlü aktör, bu sene iki dikkat çekici işe birden imza atıyor. Once Upon a Time in Hollywood, Türkiye’de 23 Ağustos’ta vizyondaki yerini alacak.

Ad Astra için yayınlanan fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.