reklamı kapat

POPÜLER

Once Upon a Time in Hollywood

Tarantino imzalı Once Upon a Time in Hollywood fragmanı [Video]

Quentin Tarantino‘nun dokuzuncu filmi olan Once Upon a Time in Hollywood yıldız kadrosuyla sık sık gündeme geliyor. Büyük merak uyandıran bu yapımdan ilk fragman sonunda gün yüzüne çıktı. Böylece bizi nasıl bir filmin beklediğine dair ilk ipuçlarını elde etmiş olduk.

Bu yapım Tarantino’nun projesi olmasının yanında Leonardo DiCaprio, Brad Pitt ve Margot Robbie gibi isimleri bir araya getirmesiyle dikkat çekmişti. Onlara eşlik eden oyuncular arasında ise Damian Lewis, Dakota Fanning, Emile Hirsh, Luke Perry, Clifton Collins Jr., Keith Jefferson ve Nicholas Hammond gibi isimler bulunuyor. Filmin isminden de anlaşılabileceği üzere bizleri geçmişe götürüyor. 1969 yılında Los Angeles’ta geçecek olan film Hollywood’a farklı bir bakış açısı sunuyor. Vahşi Batı filmlerinin yıldızı olarak tanınan Rick Dalton (DiCaprio) ve yıllarda onun dublörlüğü yapan Cliff Booth (Pitt) hikayenin merkezinde olacak. Bu ikilinin yanı sıra hamileyken cinayete kurban giden komşusu Sharon Tate’i de göreceğiz. Bu dönemde Charles Manson tarafından kurulan tarikat Roman Polanski’nin o dönemde 8 aylık hamile eli Sharon Tate de dahil pek çok kişinin ölümünden sorumlu olacak. Charles Manson cinayetleri ve Sharon Tate hikayenin arka planını oluşturacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Quentin Tarantino‘nun nasıl bir hikaye anlatacağını görmeyi büyük heyecanla bekliyoruz. Once Upon a Time in Hollywood filmi 26 Temmuz‘da izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan büyük dikkat çeken ilk fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.