reklamı kapat

POPÜLER

Harry Potter

Harry Potter yıldızından Voldemort itirafı

Harry Potter serisinde Voldemort karakterine oldukça başarılı bir şekilde hayat veren Ralph Fiennes seneler sonra şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı.

Kitaplarıyla da filmleriyle de gönüllerde taht kurmayı başaran Harry Potter hakkında yeni gerçekler ortaya çıkmaya devam ediyor. Aradan geçen yıllardan sonra Voldemort karakteriyle boy gösteren Ralph Fiennes hayranları fazlasıyla şaşırtacak sözler sarf etti. Cinemablend‘in haberine göre Fiennes seri hakkında hiçbir şey bilmediği için bu önemli rolü reddetmeye hazırlanıyordu! Fakat fikrinin değiştiğini, o dönemde büyük bir hata yapmak üzere olduğunu şu sözlerle itiraf etti:

“Açıkçası o dönemde film serisi ve kitaplar hakkında yeterli bilgiye sahip değildim. Filmin ekibi benimle irtibata geçti. Yönetmen koltuğunda Mike Newell oturuyordu ve benim projeye dahil olmamı istiyordu. Seriye dair hiçbir fikrim olmadığından bunun bana göre olmadığını düşündüm. Oldukça salakça bir şekilde direndim, tereddüt ettim. Fikrimi değiştiren kız kardeşim Martha oldu. Onun çocukları o dönemde 8, 10 ve 12 yaşlarındaydı. Bana ‘Ne demek istiyorsun? Tabii ki Voldemort olmalısın!’ demişti. Ben de teklifi yeniden değerlendirmeye karar verdim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sanıyorum ki Harry Potter hayranları olarak Ralph Fiennes’in kardeşi Martha’ya büyük bir teşekkür borçluyuz. Aksi halde tecrübeli oyuncu Voldemort’a “hayır” diyecekti.  Karşımızda bambaşka bir Voldemort olacaktı.

İlginizi çekebilir

Fantastik Canavarlar 2 filminin fragmanı