reklamı kapat

POPÜLER

Hayran yapımı olduğuna inanması güç; Voldemort’un geçmişini anlatan film [Video]

Harry Potter serisi sayesinde tanıdığımız ve oldukça hareketli bir geçmişe sahip olduğunu bildiğimiz Voldemort‘un gençlik yılları ekrana taşınıyor. Hayranlar tarafından hazırlanan bu film Hollywood yapımlarını aratmıyor.

Bildiğiniz gibi J.K. Rowling tarafından yaratılan Lord Voldemort, Harry Potter serisinde oldukça önemli bir yere sahip. İstediği gibi bir dünya yaratma arzusuyla hareket eden bu karakteri şimdiye kadar farklı birçok oyuncu canlandırdı. Fakat akıllarda yer eden elbette Ralph Fiennes oldu. Görünen o ki bu uzun listeye yeni bir isim daha eklenecek. Üstelik bu sefer karşımızda ünlü bir isim olmayacak.

Hayranlar tarafından hazırlanan Voldemort: Origins of the Heir temelde sevilen karakterin geçmişine dayanıyor. Onun Tom Marvolo Riddle ismiyle anıldığı dönemleri, Hogwarts‘tan ayrıldıktan sonra ortadan kaybolmasını, bu dönemde yaşanan gizemli olaylarla bağını ele alıyor. Ancak hikayeyi Voldemort’un gözünden seyretmiyoruz. Bizlere Grisha Mac Laggen eşlik ediyor. Paylaşılan ilk tanıtımın sonunda Tom Riddle’ın amacına ulaşmasına engel olmak üzere yemin ediyor.

Hayranlar tarafından kurulan Tryangle Films‘in projesi olan Voldemort: Origins of the Heir oldukça profesyonel tarzıyla Harry Potter hayranlarının dikkatini çekmeyi başardı. Merak uyandıran hikayenin ne zaman izleyicilerle paylaşılacağı ise henüz belli değil. Projeye ait ilk tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR