reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Paddington geri dönüyor; ikinci film ilk tanıtımıyla karşımızda [Video]

Hollywood yapımlarından farklı tarzıyla büyük beğeni toplayan Paddington beyaz perdeye geri dönüyor. Paddington 2 paylaşılan ilk tanıtımıyla yüzlerde tebessüm yaratıyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Paddington sinemada ilk olarak 2014 yılında karşımıza çıktı. Yönetmenliğini Paul King‘in üstlendiği yapım sevimli bir ayının modern dünyaya ayak uydurma hikayesini anlatıyor. Elbette bu süreçte başına türlü belalar açılıyor. Konuşabilen bir ayı olmasıyla yanlış insanların dikkatini çekiyor. Paddington’ın insan dostlarıyla birlikte verdiği bu mücadele izleyiciler tarafından oldukça beğenildi. Öyle ki bu ufak yapım dünya genelinde 76 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Yedi ay kadar önce de Paddington’ın hikayesinin devam edeceği açıklanmıştı. Sonunda heyecan uyandıran yeni filmden ilk tanıtım Paddington hayranlarının beğenisine sunuldu. Bu ilk bakış fragmanında sevimli kahramanımız yine beceriksizliğiyle öne çıkıyor. Sakarlıkları yüzünden işi bir türlü rast gitmiyor.

Yürekleri ısıtan yeni hikayede Hugh Grant, Hugh Bonneville, Sally Hawkins, Julie Walters, Jim Broadbent, Peter Capaldi, Madeleine Harris ve Brendan Gleeson gibi ünlü isimler rol alıyor. Seslendirme noktasında ise Ben Whishaw ve Imelda Staunton katkı sağlıyor.

Paddington’ın ikinci hikayesi ülkemizde 19 Ocak‘ta izleyici karşısına çıkacak. Merakla beklenen yapımdan paylaşılan ilk fragmanı haberimizin başında bulabilirsiniz.