reklamı kapat

POPÜLER

Jack Sparrow, Karayip Korsanları 5’in yeni tanıtımıyla geri dönüyor [Video]

Sinemanın en keyifli serilerinden biri olan Karayip Korsanları kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor. İsmi Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales olarak açıklanan filmden yeni tanıtım Super Bowl 2017 vesilesiyle gün yüzüne çıktı.

Advertisement

Yönetmenliğini Joachim Ronning ve Espen Sandberg‘in üstlendiği yapım serinin beşinci halkası olmasıyla öne çıkıyor. Aradan geçen bunca yıla rağmen izleyicilerin favorisi olan Kaptan Jack Sparrow beyaz perdeye geri dönüyor. Başını devamlı belaya sokmayı başaran bu kahramana yine Johnny Depp hayat veriyor. Hikayenin kötüsü olarak ise Javier Bardem‘i görüyoruz. Onlara Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Kaya Scodelario ve Brenton Thwaites gibi isimler eşlik ediyor.

Dead Men Tell No Tales’da yeni bir karakter olan Kaptan Salazar ile tanışıyoruz. Şeytan Üçgeni’nden kaçmayı başaran bu adam denizleri, okyanusları aşarak Jack Sparrow’un peşine düşüyor. Jack’in kurtulması için tek çözüm ise Poseidon’un Üç Uçlu Mızrağı’nı bulmak… Bu efsanevi silahı ele geçiren kişi denizler üzerinde hakimiyet kurma gücüne kavuşuyor. Tabii bu kadar güçlü bir silahı bulmak da pek kolay olmuyor.

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales’ın 26 Mayıs 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. Filmden paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.