reklamı kapat

POPÜLER

Karayip Korsanları Johnny Depp

Yeni Karayip Korsanları serisinin Johnny Depp kararı netleşti

Disney’in Karayip Korsanları serisine yeniden başlamayı planladığı bir süre önce ortaya çıkmıştı. Şimdi bu yeni seriye dair alınan kararlar da birer birer netlik kazanıyor.

Karayip Korsanları kesinlikle Disney’in en popüler işlerinden biri. Özellikle Kaptan Jack Sparrow herkesin tanıyıp sevdiği bir karaktere dönüşmüş durumda. Buna rağmen serinin beyaz perdedeki gidişatı pek iç açıcı değil. Son olarak vizyona giren Pirates of the Caribbean Dead Men Tell No Tales beklenen başarıyı elde edemedi. Öte yandan serinin başrol oyuncusu Johnny Depp‘in adı aile içi şiddet gibi pek de hoş olmayan meselelere karışmış durumda. Tüm aileye hitap eden yapımlar üreten Disney bu tarz olumsuzluklardan uzak durmayı tercih ediyor. Tüm bu bilgiler doğrultusunda Karayip Korsanları’nın yeniden çekileceği konuşuluyordu. Disney‘den Sean Bailey’nin The Hollywood Reporter’a verdiği röportajla süreç netlik kazandı.

Bu röportajda Sean Bailey‘e “Karayip Korsanları serisini yeniden çekeceksiniz ve bunun için Deadpool’un senaristleri Rhett Reese ve Paul Wernick ile anlaştınız. Sizce seri Johnny Depp’siz ayakta kalabilir mi?” diye soruldu. O da şu sözlerle yanıt verdi: “Seriye yenilik ve canlılık getirmeyi umuyoruz. Karayip Korsanları serisini çok seviyorum. Rhett Reese ve Paul Wernick de enteresan işlere imza atıyor. Bu seride artık şaşırtıcı bir şeyler yapmak istiyoruz. Bu yüzden onları seçtik.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sean Bailey’nin bu sözleri iki şeyi onaylıyor. Karayip Korsanları gerçekten yeniden çekiliyor. Başrolde ise kesinlikle Johnny Depp yer almayacak. Bakalım yeni Kaptan Jack Sparrow kim olacak?

İlginizi çekebilir

Karayip Korsanları 5’in kamera arkası