reklamı kapat

POPÜLER

Johnny Depp’ten, Karayip Korsanları hayranlarına büyük sürpriz [Video]

Ünlü oyuncu Johnny Depp yakında Karayip Korsanları 5’le izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ancak bu büyük buluşmadan önce sevilen isim Disneyland’i ziyaret etti ve serinin hayranlarını şaşırtmayı başardı.

Disneyland’in büyük ilgi gören tema parklarından birine dayanan Karayip Korsanları serisi 2003 yılında beyaz perdeye taşınmıştı. Neredeyse 15 yıldır sinemalarda olan bu hikaye dünyanın dört bir yanından geniş bir hayran kitlesi elde etmeyi başardı. Ünlü serüven yakında Pirates of the Carribean: Dead Men Tell No Tales ile devam edecek. Bildiğiniz gibi bu seride özellikle Johnny Depp’in hayat verdiği Captain Jack Sparrow karakteri çok seviliyor. Bu durumun farkında olan tecrübeli oyuncu Disneyland’i ziyaret edenlere büyük bir sürpriz yaptı.

Paylaşılan bilgilere göre Johnny Depp, Disneyland Kaliforniya‘yı ziyaret etti. Kaptan Jack Sparrow kostümleri içinde olan oyuncu başlangıçta hareketsiz durarak bu tema parkının bir parçası gibi görünmeyi seçti. Ardından beklenmedik bir anda hareket edip, konuşmaya başlayacak ziyaretçileri önce korkuttu, ardından da şaşırttı. Karşılarında gerçekten Johnny Depp‘in olduğunu fark eden ziyaretçiler alkış tutmaya ve bu anı kayıt altına almaya başladı.

Unutmadan hatırlatalım, yönetmenliğini Joachim Ronning ve Espen Sandberg‘in üstlendiği Karayip Korsanları 5 filmi 26 Mayıs‘ta vizyona girecek. Johnny Depp’in Disneyland ziyaretine dair görüntüleri ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.