reklamı kapat

POPÜLER

Karayip Korsanları 5’te Jack Sparrow geçmişiyle yüzleşiyor [Video]

Sinemanın sevilen serilerinden biri olan Karayip Korsanları beşinci halkasıyla geri dönüyor. Jack Sparrow bu yeni macerasında intikam için dönen ölüleri alt etmeye çabalıyor.

Karayip Korsanları sayesinde gönlümüzde ayrı bir yer edinen Johnny Depp bir kez daha Jack Sparrow rolüne bürünüyor. Bu sefer onun geçmişinden gelen bir tehdit ile yüzleşmesi gerekiyor. Korsanlardan kurtulmak üzere ant içen ancak Jack Sparrow tarafından ölüme terk edilen Kaptan Salazar geri dönüyor. Ölülerin gazabından kurtulabilmek için ise tek bir çıkış bulunuyor: Poseidon’un Üç Uçlu Mızrağı’nı bulmak. Jack Sparrow bir tehlikeyi daha savuşturmak için çabalarken bir yandan yeni karakterlerle tanışıyor, bir yandan da tanıyıp sevdiğimiz isimleri yeniden görme fırsatı elde ediyoruz.

Tahmin edebileceğiniz üzere filmin başrolünde Johnny Depp yer alıyor. Ona bu sefer Javier Bardem, Geoffrey Rush, Kevin R. McNally, Stephen Graham, Golshifteh Farahani, Kaya Scodelario, Brenton Thwaites, Paul McCartney, David Wenham ve Stephen Graham gibi isimler eşlik ediyor. Orlando Bloom ve Keira Knightley de uzun bir aradan sonra seriye geri dönüyor.

Yönetmenliğini Joachim Ronning ve Espen Sandberg‘in üstlendiği Karayip Korsanları 5 filmi 26 Mayıs‘ta vizyona girecek. Paylaşılan yeni tanıtımları haberimizin sonunda bulabilirsiniz.

VİDEO