reklamı kapat

POPÜLER

LG CineBeam 4K

Yapay zeka destekli LG CineBeam Laser 4K projektör

LG’nin CES 2019’da tanıtacağı en yeni CineBeam Laser 4K projektörü, yapay zeka teknolojisiyle üstün bir kullanıcı deneyimi ve şaşırtıcı bir görüntü kalitesi sunuyor.

Cihaz; duvar, zemin veya tavan gibi herhangi bir düz yüzeyde 4K görüntü yansıtabilen kompakt tasarımıyla rakipleri arasından kolayca sıyrılabiliyor. UST teknolojisine sahip LG CineBeam Laser 4K, duvardan 5 cm’den biraz daha fazla uzağa yerleştirilerek 90 inçlik diyagonal bir görüntü oluşturabiliyor. 18 cm uzağa yerleştirildiğinde ise projektör, 120 inç büyüklüğünde ve oldukça parlak bir görüntü üretiyor. Basit bir kuruluma sahip kullanıcı dostu cihaz, sinematik bir ölçekte çarpıcı görüntüleme deneyimi sağlıyor.

2.500 ANSI lümen ve 4K UHD çözünürlüğü sunan LG CineBeam Laser 4K, izleyicideki sanal gerçeklik hissini artırıyor. HU85L projektör, geniş renk gamı sayesinde yüksek doğrulukta renk üreterek, görüntülenen her resmin gerçekliğini artırıyor, ayrıca üstün bir siyah seviyesi de sunuyor. LG CineBeam’da bulunan USB, Ethernet ve HDMI bağlantı seçenekleri izleyenlere film, şov gibi farklı içerikteki görüntüleri de izleme fırsatı sunuyor.

Kompakt boyutlara sahip projektör, her türlü ortama kolaylıkla taşınabiliyor ve her ortamda geniş ekranda video izleyebilme ve fotoğraf görüntüleyebilme özgürlüğü sunuyor. Diğer 4K projektörlerden daha küçük ve ince bir tasarıma sahip olan LG CineBeam Laser 4K, 12 noktalı temel ayarlama özelliğiyle geliştirilmiş görsel doğruluk sunuyor ve diğer UST projektörlerini etkileyen görüntü bozulmasını ortadan kaldırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Projektör yapay zeka teknolojisiyle fark yaratıyor

Yapay Zeka Teknolojisi*, müşterilerin, LG’nin Yapay Zeka çözümü olan ThinQ’nun doğal dil işleme özelliklerine erişmek için sesli komutları kullanmalarını sağlıyor. LG CineBeam Laser 4K’ya, bu Yapay Zeka Teknolojisinin dahil edilmesi de maksimum kullanıcı rahatlığını getiriyor. Örneğin cihaza “Film bittikten sonra projektörü kapat.” ya da “YouTube’da yoga videoları oynat.”gibi komutlar verilebiliyor. LG CineBeam kullanıcıları ayrıca favori aktörlerin oynadığı filmlerin listesine erişebiliyor ve LG’nin yeni nesil akıllı kumandası Sihirli Kumanda’ya konuşarak izlemek istedikleri içeriği seçebiliyor.

İlginizi çekebilir

Kızaklı model Xiaomi Mi Mix 3 tanıtımı