reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy 3

Marvel’ın yeni Guardians of the Galaxy 3 yönetmen adayı

Avengers Endgame sonrasında vizyona girmesi planlanan Guardians of the Galaxy 3 belirsizliği devam ediyor. Görünen o ki Marvel yeni bir yönetmen adayıyla iletişim halinde.

Guardians of the Galaxy 3 gelişmesi

Bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse, Guardians of the Galaxy serisi normalde James Gunn‘a emanetti. Fakat yönetmenin seneler önce attığı, mizah amacı taşıyan yersiz tweetleri ortaya çıktı. Disney geçmişteki bu hatayı affetmedi ve James Gunn kovuldu. O zamandan bu yana Guardians of the Galaxy 3 projesi askıda duruyor. Gunn’ın kaleme aldığı senaryo kullanılacak mı, o bile belli değil. Fakat Marvel sonunda yeni yönetmenlerle iletişim kurmaya başladı. İsmi anılan ilk yönetmen Adam McKay oldu. Anchorman filminin yönetmeni olan Adam McKay, Marvel ile iletişim halinde olduğunı onayladı. Güncel durumu şu sözlerle özetledi: “Proje hakkında biraz konuştuk. Bir zamanlar The Inhumans için görüşüyorduk. O yüzden devamlı iletişim halinde olduğumuzu söyleyebilirim. Bence Kevin Feige harika bir insan ve şahane işler yapıyorlar.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Adam McKay, Marvel‘ın uzun zamandır aklında olan bir isim. Şayet şartlarda anlaşma sağlanabilirse Guardians of the Galaxy 3’ün yeni yönetmeni McKay olabilir. James Gunn’ın yazdığı senaryo kullanılır mı, yoksa yeni bir hikaye mi yazılır, onu zaman gösterecek.

İlginizi çekebilir

Avengers End game ilk fragman