reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Guardians of the Galaxy yıldızının Avengers Endgame hayal kırıklığı

Guardians of the Galaxy serisinde Drax karakteriyle izleyici karşısına çıkan Dave Bautista karakterinin yaşayacağı Avengers Endgame hayal kırıklığını açıkladı.

Bildiğiniz gibi Drax ile Guardians of the Galaxy vesilesiyle tanıştık. Farklı bir karakteri olan Drax‘ın en büyük hedefi ise ailesini öldüren ve hayatını cehenneme çeviren Thanos’tan intikam almaktı. Daha açık bir şekilde ifade etmek gerekirse onu kendi elleriyle öldürmek istiyordu. Fakat işler Avengers Endgame filminde çok daha farklı bir şekilde ilerledi. Onu alt etmeyi başaran isim Iron Man oldu. Dave Bautista ise karakterinin bu durum yüzünden hayal kırıklığı yaşayacağını düşünüyor. Bunu da şu sözlerle ifade ediyor:

Avengers Endgame finali sonrası Drax’ın hisleri

“Bilmiyorum ama bence Drax, Thanos’u kendi elleriyle öldürmediği için hayal kırıklığı yaşayacak. Bunu aslında uzun zamandır düşünüyorum. Guardians of the Galaxy serisinin yönetmeni James Gunn çok yaratıcı bir isim. Aynı zamanda çizgi romanların büyük bir hayranı. Bu yüzden onun hikayeleri derinlemesine inceleyerek Drax için yeni bir kötü bulacağına inanıyorum. Hayranların da bundan memnun kalacağına eminim. James Gunn bu işte uzman.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Doğrusu Avengers Endgame finalinin ardından Drax’ın hayal kırıklığı yaşayacağını düşünmüyoruz. Thanos‘u kendi öldüremese de, onun mahvolmasına şahit oldu. Bu da hem onun hem de Marvel seyircileri için yeterli olacaktır. Yine de Guardians of the Galaxy 3’ün kötüsü kim olacak, biz de çok merak ediyoruz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı