reklamı kapat

POPÜLER

Huawei EMUI 9.1

Huawei’den yeni EMUI 9.1 alacak cihaz paylaşımı

Amerika ile sorunları yavaş yavaş çözülen Huawei, EMUI 9.1 güncellemesi konusunda adımlar atmaya devam ediyor. İşte firmanın yeni paylaşımı.

Geçtiğimiz gün yapılan açıklamaya göre temmuz ayı içerisinde Mate 20 Pro, Mate 10 Pro, P20 Pro, P20, Mate 10 Porsche ve Mate RS modellerine EMUI 9.1 güncellemesi veriliyor. Ağustos ayında ise yeni sürüme P10 Plus, P10, Mate 9, Mate 20 Lite, P30 Lite, P smart 291, Y6 2019 ve Y5 2019 modelleri geçiyor. İşte bunlara ek olarak başka modeller de yeni sürümü alıyor. Firmanın yeni yaptığı aşağıdaki paylaşımına göre yeni sürümün herkese açık betasına Mate 9, Mate 9 Pro, Mate 9 Porsche Design, Huawei P10, P10 Plus, Honor V9, Honor 9 ve Huawei Nova 2s modelleri de dahil oluyor. Yakın zamanda herkese gelecek tam sürümlerinin çıkması beklenen EMUI 9.1, kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor. Bu konuda kişileri üzmeyen firma, yeni sürümle aşağıdaki yenilikleri getiriyor.

Huawei EMUI 9.1

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei EMUI 9.1 güncellemesi Türkiye’de de yakın takipte

Android Pie temelli arayüzü kısaca baktığımız zaman sunulan EROFS dosya sistemi ile telefonların genel performansı artırıyor. Oyun performansını yazılımsal olarak yükselten GPU Turbo 3.0 ile karşımıza çıkan sürüm, tek tıkla destekli bilgisayarlara dosya gönderilmesine imkan tanıyor. Artırılmış gerçeklik temelli bir ölçüm uygulaması taşıyan 9.1 sürümü, yukarıda da dediğimiz gibi devrimsel olmasa da önemli yenilikler getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Merak edilen Samsung Galaxy Note 10