reklamı kapat

POPÜLER

guardians of the galaxy

Avengers 4 yıldızının Guardians of the Galaxy umutsuzluğu

Guardians of the Galaxy serisi, Avengers Infinity War ve Avengers 4’te izleyici karşısına çıkan Dave Bautista Marvel’ı kızdıracak açıklamalar yapmaya devam ediyor. James Gunn’ın ayrılığından sonra Guardians of the Galaxy 3 belirsizliği giderek büyüyor.

Bildiğiniz gibi ortaya çıkan tweetlerinin ardından James Gunn kovuldu. Şimdilerde Guardians of the Galaxy 3’ün geleceği belirsiz. Hangi senaryo kullanılacak, filmi kim yönetecek belli değil. Üstelik oyuncu kadrosu yaptıkları ortak açıklamanın ardından James Gunn’ın işe geri alınmamasından ötürü fazlasıyla mutsuz. Bunu en net dile getiren isim ise Drax karakterine hayat veren Dave Bautista. Sevilen oyuncu geçtiğimiz günlerde Avengers 4‘ten spoiler vermesiyle gündeme gelmişti. Şimdi de Guardians of the Galaxy 3’deki geleceğinin belirsiz olduğunu ifade ediyor. The Jonathan Ross Show‘da konuşan oyuncu şu sözleri sarf etti:

“Bazı sıkıntılar var. Marvel’ın James Gunn meselesindeki tavrından memnun değilim. Bu durum üçüncü filmin belirsiz bir süreliğine askıya alınmaına neden oldu. Dürüst konuşmam gerekirse artık Disney için çalışmak istediğimden emin değişim. Şimdiye kadar düşüncelerimi açık açık dile getirdim. Ne hissettiğimi ifade etmekten korkmuyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklamadan iki şey anlaşılıyor: Guardians of the Galaxy 3’e dair her şey durdurulmuş durumda ve Dave Bautista‘nın Drax’ını son olarak Avengers 4’te seyredebiliriz.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları