reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4 Guardians of the Galaxy 3

Avengers 4 yönetmenlerinden Guardians of the Galaxy 3 açıklaması

Marvel stüdyolarının James Gunn’ı kovmasıyla birlikte Guardians of the Galaxy 3 ertelendi. Peki bu durum Avengers 4 yönetmenlerinin filme yaklaşımını değiştirdi mi?

Kısaca hatırlatmak gerekirse Marvel stüdyoları seneler önce ortaya çıkan tweetleri sebebiyle James Gunn‘ı kovmuştu. O zamandan bu yana Guardians of the Galaxy 3’ün geleceği belirsiz. Filmde Gunn’ın kaleme aldığı senaryo kullanılacak mı, kamera arkasına kim geçecek gibi sorular uzun süredir yanıtsız kalmış durumda. Açıkçası Marvel tüm bu problemleri çözmek için acele etmiyor gibi görünüyor. Aksine projeyi bir süreliğine askıya almayı tercih ettiler. Peki bu karar Guardians of the Galaxy ekibinin Avengers 4‘teki rolünü etkiledi mi? Joe ve Anthony Russo’nun açıklamaları etkilemediğine işaret ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Russo kardeşler geçtiğimiz günlerde Collider’ın düzenlediği Avengers Infinity War soru cevap etkinliğine katıldı. burada onlara Guardians of the Galaxy 3’ün ertelenmesi ve yarattığı etkiler de soruldu. Onların verdiği yanıtı /Film ekibinden Peter Sciretta Twitter üzerinden paylaştı. Bu tweete bakılırsa Guardians of the Galaxy 3’ün askıya alınmış olması Russo kardeşlerin Avengers 4 yaklaşımını etkilemedi. Guardians ekibinin filmdeki rolü de değişmedi çünkü James Gunn’ın kovulduğu süreçte Avengers 4 çekimleri çoktan tamamlanmıştı.

Görünen o ki eğer bir değişiklik yapılacaksa bu Avengers 4’ün ardından yeniden planlanacak Guardians of the Galaxy 3‘te olacak. Bakalım bu proje cephesinde somut adımlar ne zaman atılacak?

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War çekim hataları