reklamı kapat

POPÜLER

Gamora

Avengers Endgame yönetmenlerinin Gamora kararsızlığı

Avengers Endgame filmi finaliyle birlikte kafalarda büyük soru işaretleri yarattı. Bunlardan biri de Guardians of the Galaxy ekibinden Gamora olmuştu. Yönetmenlerin kararsızlığı yaptıkları son açıklamaya da yansıdı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Bildiğiniz gibi Gamora normalde Avengers Infinity War’da ölmüştü. Thanos onu ruh taşını alabilmek için feda etmişti. Ardından Gamora’yı Avengers Endgame’de yeniden gördük. Onun geri dönüşünü ise zaman yolculuğuna borçluyuz. 2014 yılının Thanos’u yanında Gamora’yı da getirmişti. Sonra taraf değiştiren kahramanımız Thanos‘a karşı mücadele vermeye başladı. Fakat finalde geçmişten gelen Gamora’ya ne olduğuna dair bir açıklama görmedik. Aksine onun kaderi fazlasıyla havada kaldı. Görünen o ki bu bilinçli alınan bir karardı.

Gamora belirsizliği

Joe Russo: Finalde Gamora da diğerleriyle birlikte toz bulutuna dönüştü mü yoksa hayatta kalmayı başardı mı bilmiyoruz. Bu Guardians of the Galaxy 3 filminin yanıtlayacağı bir soru olacak.

Anthony Russo: Bu sorunun yanıtını Peter Quill de bilmiyor.

Joe Russo: Gelecek filmlerin bu soruya kesin bir yanıt vereceğini düşünüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Russo kardeşler filmi çektikleri dönemde yaşanan belirsizliği göz önünde bulundurarak Gamora hakkında net bir karar vermemeyi tercih etti. Bu sayede karar Guardians of the Galaxy serisinin yönetmenliğini üstlenen James Gunn’a kalmış oldu.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi