reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man göndermeli Spider-Man Far From Home posteri

Avengers Endgame sonrasında izleyici karşısına çıkacak olan Spider-Man Far From Home posterindeki Iron Man göndermesiyle duygulanmamıza neden oluyor.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Spider-Man Far From Home ve Iron Man

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’in finalinde Hulk’ın yardımıyla ölen tüm kahramanlar ve evrenden silinen tüm canlılar hayata döndürüldü. Fakat geçmişten gelen Thanos’a karşı mücadelenin kazanılabilmesi için taşların son bir kez daha kullanılması gerekiyordu. Bu noktada devreye Iron Man girdi. Kendi hayatını feda etmek uğruna taşları kullanarak Thanos ve tüm yandaşlarını ortadan kaldırmayı başardı. Ardından da sevdiklerinin gözü önüne son nefesini verdi.

Iron Man’in ölümü Spider-Man Far From Home filminin en temel noktalarından biri olacak. Peter Parker, kaybettiği baba figürünün arkasından yas tutacak. Kahramanlığa dair görüşlerini, tam olarak ne yapmak istediğini sorgulamaya başlayacak. Filmde Robert Downey Jr. yer almasa da, Iron Man’in adını sık sık duyacağız. Bu noktada ilk ipuçlarını filmin ikinci fragmanıyla almıştık. Paylaşılan Far From Home posteri ise Peter Parker’ın Tony Stark’ın arkasından tuttuğu yasa odaklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmen koltuğunda Jon Watts’ın oturduğu Far From Home filmi 2 Temmuz‘da izleyici karşısına çıkacak. Iron Man olmadan Marvel Sinematik Evreni’nin nasıl şekilleneceği de o zaman ortaya çıkacak.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi