reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home sitesi Thanos’u yok sayıyor

Avengers Infinity War’dan yıllar sonra geçen Spider-Man Far From Home filminden sonra açılan Daily Bugle sitesi Thanos’un varlığını görmezden gelmeyi seçiyor.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War finalinde Thanos’un galip gelmesi tüm evreni etkiledi. Yaşayanların yarısı ortadan kayboldu. Ardından Avengers Endgame’in finaline doğru yok olan herkesin geri döndürülmesine şahit olduk. Aradan geçen beş sene sonunda hayata dönen insanlar büyük bir şaşkınlık ve kaos yarattı. Spider-Man Far From Home ise Avengers Endgame‘den hemen sonra geçmesine rağmen çoğunlukla Iron Man’in ölümüne odaklandığımız bir hikayeye sahipti. Filmin finalinde Örümcek Adam’ın gerçek kimliğinin açıklanmasıyla birlikte Daily Bugle‘ın bir internet sitesi olarak faaliyet verdiğini öğrendik. J. Jonah Jameson’ın Peter Parker’ı ifşa eden internet sitesi Sony stüdyoları tarafından aktif tutuluyor. Siteye ara ara yeni haberler ve içerikler ekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man Far From Home sonrası Thanos etkisi

Daily Bugle sitesine girilen haberlerden birinde Coney Island bölgesinin Spider-Man ve Vulture arasındaki mücadele sebebiyle hasar gördüğü ve sekiz senenin sonunda yeniden eski haline döndürüldüğü anlatılıyor. Fakat bu sürecin neden bu denli uzadığından yani Thanos yüzünden beş sene boyunca insanların yarısının ortadan kaybolduğundan, bu yüzden kimsenin Coney Island’ı umursamadığından bahsedilmiyor. Aksine her şeyin tek sorumlusu olarak Örümcek Adam gösteriliyor. Peter Parker’ın müdahalesi olmasa bölgeye düşecek uçak ve bu yüzden ölecek insanlar görmezden geliniyor.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi