reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen ID Space Vizzion

Elektrikli ailenin en yenisi geliyor; Volkswagen ID Space Vizzion için ilk ciddi detaylar

Los Angeles Otomobil Fuarı kapsamında tanıtımı Amerika’da gerçekleştirilecek olan Volkswagen ID Space Vizzion, iddialı dinamikleri beraberinde getirecek.

Ekim ayının son günlerinde Los Angeles Otomobil Fuarı için önemli bir hazırlık içerisinde olduğunu açıklayan Volkswagen, bunu elektrikli aileye yeni bir üye ekleyerek gerçekleştirecek. İpuçlarını geçtiğimiz hafta içerisinden almaya başladığımız modelle ilgili bugün yapılan paylaşım, isim ve tasarım gibi çok ciddi parçaları da beraberinde getirmiş durumda. Volkswagen ID Space Vizzion adıyla aileye dahil olacağı netleşen otomobil, ilk günden itibaren günümüze kadar uzananları da işin içerisine kattığımızda yedinci model olarak listeye dahil olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen ID Space Vizzion bu ay sahneye çıkıyor

Yarının crossover vizyonu olarak lanse edilmesinden ötürü ayrı bir ilgi toplaması beklenilen modelin, tasarım dinamikleri gereği daha çok bir sedanı andırdığını görüyoruz. Gran Turismo olarak da nitelendirilen ID Space Vizzion’un kokpit bölümü de bie hayli cezbedici olacak gibi. Otonom sürüş dinamiklerinin belirli standartlarda tutularak hala direksiyon etmeninin konsolda tutulduğu kokpitte, özellike arka yolcu kabini için çok ciddi bir yaşam alanı bizleri bekliyor. Altı kişilik koltuk ve üç kademeli gele dizilim de bunun en net destekleyicisi arasında. MEB platformu üzerine geliştirilecek olan projenin 480 ile 500 kilometre aralığında menzil değerine sahip olması da yine önceki örnekler ışığında beklenenler arasında. 2021 yılında seri üretime taşınacak modelin bir ön gösterimi olacağı da resmiyet kazanan otomobili ilk kez 19 Kasım’da göreceğiz. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Volkswagen ID Buzz