reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen

İlk duyuru yapıldı; Volkswagen cephesinden yeni model hazırlığı

Amerika’da düzenlenecek olan özel bir elektrikli otomobil sergisinde tanıtılacak olan Volkswagen ailesinin gelecek vizyonu için detaylar şimdilik çok net değil.

Golf etkinliğinin geride bırakılmasının ardından kendi içerisindeki planlama temposuna geri dönen Volkswagen tempoyu düşürmeme konusunda kararlı görünüyor. Kısa süre içerisinde ID ailesinini ilk üyesini üretim bandına çıkartacak olan marka, önümüzdeki günlerde aynı aileye yeni bir üye ekleyeceğinin açıklamasını gerçekleştirdi. Hedef olarak 19 Kasım‘ın gösterildiği otomobille ilgili şimdilik ciddi nitelikte bir detay paylaşmayan kaynaklar, etkinlik yeri olaraksa Petersen Otomobil Müzesi‘ni tercih ediyor. O dönem müze içerisinde düzenlenecek olan elektrikli gelecek konuşu sergi kapsamında yapılacak olan tanıtım, markanın Amerika pazarındaki vizyonu için de oldukça önemli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen, MEB platformunun esnekliğine vurgu peşinde

Şimdilik herhangi bir teknik detayı paylaşılmayan konseptin tanıtılmasının arkasında ise hangi felsefenin yattığını anlamak çok zor değil. Markadan gelen ilk açıklamalar, geliştirilen yeni elektrik platformunun ne denli geniş kapsamda kullanılabileceğinin gösterileceğini söylüyor. Bu da aslında daha önce ailede örneğini görmediğimiz bir versiyonu karşımızda bir anda bulabileceğimiz anlamına da gelebilir. Halihazırda üretim sürecini bekleyen ID. 3 için önümüzde bekleyen üç farklı menzilli versiyon ise, konsept sahip olacağı teknik değerler hakkında bizlere ilk ipucunu verebilir.

İlginizi çekebilir

Volkswagen ID Buzz