reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home Avengers 4

Spider-Man Far From Home filminde Iron Man’in etkisi

Avengers 4‘ün ardından vizyona girmesi planlanan Spider-Man Far From Home çekimlere çoktan başladı. Setten paylaşılan görüntüler ise izleyeceğimiz hikayeye dair fikir veriyor gibi görünüyor.

Avengers Infinity War‘un finalinde Thanos amacına ulaşıp evrenin yarısını gerçeklikten sildi. Bunların arasında Spider-Man de yer alıyordu fakat onun beyaz perdeye dönüşü şimdiden kesin. Avengers 4’te her ne yaşanacaksa Spider-Man Far From Home mümkün hale gelecek. Bu da onun bir şekilde hayata döneceğini düşünmemize neden oluyor. Ancak bu durum her Avengers üyesi için geçerli değil. Aksine Iron Man‘in ölme ihtimali fazlasıyla konuşuluyor. Spider-Man Far From Home’un sızdırılan konusu ve Londra’daki setten paylaşılan görüntüler de bu düşünceyi destekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aslına bakarsanız Nick Fury, Maria Hill, Pepper Potts ve Happy Hogan‘ın Spider-Man Far From Home’da görüneceğini biliyorduk. Üstüne Londra sokaklarında Nick Fury ve Happy Hogan’ın birlikte görünmesiyle bu bilgi onaylanmış oldu. Elbette bu ekipte Iron Man’in eksikliği göze çarpıyordu. Onun yokluğunun sebebi ise Avengers 4 gibi görünüyor. Far From Home’un dördüncü filmden sonra geçeceği, Peter Parker‘ın okul arkadaşlarıyla Londra’ya gideceği ve burada Tony Stark’ın geliştirdiği teknolojilerden birinin çalındığını fark edeceği söyleniyor. O da Stark mirasını korumak adına harekete geçecek. Elbette bir mirasın söz konusu olabilmesi için Tony Stark‘ın MCU’ya veda etmesi gerekiyor. Kısacası şimdiye kadar ortaya çıkan her detay Iron Man’in ölümüne işaret ediyor.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları