reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home setinden ilk kareler geldi

Avengers Infinity War ve Avengers 4 gündemi meşgul etmeye devam ederken Spider-Man Far From Home‘un çekimleri başladı. Setten ilk fotoğraflar da böylece gün yüzüne çıkmış oldu.

İsterseniz önce Spider-Man Far From Home hakkında bildiklerimizden kısaca bahsedelim. Avengers Infinity War‘da talihsiz olaylar yaşayan Peter Parker‘ın geri döneceğini zaten biliyoruz. Tüm yaşananların ardından sıradan hayatına ve okula geri dönecek. Fakat onun bir sonraki macerası tatilde yaşanacak. Liseden arkadaşlarıyla Amerika dışına çıktığı sırada işler çığrından çıkacak. Söylenenler doğruysa yeni hikaye Londra‘da geçecek. Paylaşılan set fotoğrafları da bu bilgileri doğruluyor diyebiliriz.

Spider-Man Far From Home

Twitter üzerinden paylaşılan fotoğraflarda Örümcek Adam’a hayat veren Tom Holland‘ı İngiltere’de görüyoruz. Sevilen oyuncu Spider-Man kostümüyle değil, gündelik kıyafetlerle karşımıza çıkıyor. Paylaşılan fotoğraflar da senaryoya dair herhangi bir ipucu içermiyor. Buna rağmen çekimlerin İngiltere’de başladığı ve her şeyin yolunda olduğu anlaşılıyor. Filmin kötüsü Mysterio’ya gerçekten Jake Gyllenhaal‘un hayat vereceği konuşulmaya devam ediyor. Fakat Marvel cephesinden henüz herhangi bir açıklama gelmiş değil. Bu gibi detayların önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor. Bakalım sonuç nasıl olacak?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War kamera arkası