reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Far From Home

Ünlü Spider-Man: Far From Home teorisi yanlış çıktı

Avengers Infinity War’daki ufak bir sahneyi temel alan ünlü Spider-Man: Far From Home teorisinin yanlış olduğu ortaya çıktı. Peki bu teorinin doğru olmadığı nasıl anlaşıldı?

Hatırlarsanız Avengers Infinity War‘da Peter Parker okul aracındaydı ve arkadaşlarıyla birlikte bir okul gezisine gittiği anlaşılıyordu. Fakat Black Order’ın New York saldırısının başlamasıyla birlikte hemen araçtan çıktı ve Iron Man’in yardımına koştu. Bu sahnedenin direkt olarak Spider-Man: Far From Home filmine bağlanabileceği düşünülüyordu. Yani Peter Parker ve arkadaşlarının Avrupa seyahati için yola çıktığı tahmin ediliyordu. Bu durumda Avengers Infinity War ve Avengers Endgame’de yaşanacakların hepsinin silinme ihtimali bulunuyordu. Spider-Man: Far From Home Thanos saldırısı hiç yaşanmamış gibi devam edebilir diye düşünülüyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Infinity War filmindeki ufak bir detayla birlikte bu teorinin hiçbir sağlam temeli olmadığı anlaşıldı. Avengers Infinity War’u yeniden izleyen Marvel hayranları gözden kaçırılan bir cümleyi fark etti. Spider-Man’in yardıma geldiği sahnede Tony Stark onun nereden çıktığını soruyor. Peter Parker da arkadaşlarıyla birlikte Modern Sanatlar Müzesi‘ne gitmek üzere olduklarını söylüyor. Bu müze Paris ya da Londra’da değil, direkt New York’un merkezinde yer alıyor. Bu da Avengers Infinity War’daki sahnenin direkt olarak Spider-Man: Far From Home’a bağlanacağı teorilerinin tamamen yanlış olduğunu ortaya koyuyor.

İlginizi çekebilir

Spider Man Far From Home ilk fragman