reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home cephesinde yanlış çıkan söylenti

Avengers Endgame sonrasında spoiler dolu fragmanıyla karşımıza çıkan Spider-Man Far From Home cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Filme dair çok konuşulan söylentilerden birinin doğru olmadığı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Far From Home, Avengers Endgame sonrasındaki dünyaya ilk bakışımız olacak. Kahramanımız Peter Parker yaşadığı üzücü olayların ardından hayatına devam etmeye çabalayacak. İkinci filmde yolunun Nick Fury ve Mysterio gibi karakterlerle kesişeceğini biliyoruz. Onun ayrıca Vulture ile yeniden bir araya gelmesi bekleniyordu. Fakat bu söylentinin gerçeği yansıtmadığı anlaşıldı.

Spider-Man Far From Home söylentisi

Hatırlarsanız Michael Keaton‘ın tarafından canlandırılan Vulture ilk filmin kötüsü olarak karşımıza çıkmıştı. Karakterin sadece sıradan bir kötü olmaması, Peter’ın hoşlandığı okul arkadaşı Lizzy’nin babası çıkmasıyla birlikte işler fazlasıyla karışmıştı. Filmin yönetmenliğini üstlenen Jon Watts geçtiğimiz günlerde Fandango‘ya konuştu. Vulture karakterini yeniden göreceğimize dair iddiaların doğru olmadığını şu sözlerle ifade etti: “Michael Keaton ikinci filmde yer almıyor.” 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Vulture karakterinin Spider-Man Far From Home filminde karşımıza çıkmayacak olmasına şaşırmadık. Fragmanlara bakılırsa Peter Parker zaten aynı anda pek çok şeyle mücadede ediyor olacak. Bu sebeple daha fazla soruna veya sürprize gerek olduğunu zannetmiyoruz. Yine de işin aslı filmin 2 Temmuz‘da vizyona girmesiyle ortaya çıkacak. Filmin kısa süre önce paylaşılan son fragmanını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı