reklamı kapat

POPÜLER

batman

Avengers Endgame yönetmeninden şaşırtıcı Batman filmi açıklaması

Avengers Endgame filminin yönetmenlerinden biri olan Joe Russo, Batman filmi konusunda şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı. Onun bu sözleri çizgi roman uyarlaması sevenleri heyecanlandıracak gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Russo kardeşler uzun süredir Marvel stüdyolarıyla birlikte çalışıyor. Captain America Winter Soldier filmiyle başlayan ortaklık Avengers Endgame’e kadar ulaştı. İkilinin birlikte çektiği filmler Marvel hayranlarından büyük beğeni topladı. Özellikle Avengers Infinity War ve Avengers Endgame’in gişede kırdığı rekorları da göz önünde bulundurursak, onların son zamanların en başarılı süper kahraman filmi yönetmeni olduğunu söyleyebiliriz.

Joe Russo’nun Batman isteği

Fakat Russo kardeşlerin Marvel macerası Avengers Endgame filmiyle birlikte son buldu. Başarılı yönetmenler bu durumu daha önce de ifade etmişti. Onları büyük ihtimalle başka bir Marvel filmini yönetirken göremeyeceğiz. Fakat bu onların bir DC filminin kamera arkasına geçmeyeceği anlamına gelmiyor. Russo kardeşler geçtiğimiz günlerde Comic Book tarafından düzenlenen bir soru cevap etkinliğine katıldı. Bu etkinlikte Joe Russo’ya hangi DC filmini yönetmen isteyeceği soruldu. O da bu soruya “Batman” diyerek yanıt verdi. Onun açıklamasına bakılırsa Joe Russo çocukken büyük bir Batman hayranı. Bu sebeple onun filmini yönetmenin güzel bir deneyim olacağını düşünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Joe Russo’nun yöneteceği Batman filmi nasıl olurdu diye düşünmeden edemiyoruz. Özellikle Russo kardeşlerin yönettiği Captain America Winter Soldier filmini hatırlayınca, ortaya iyi bir iş çıkartacaklarını düşünüyoruz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı