reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Russo kardeşlerin Marvel’a Avengers Endgame cevabı

Marvel stüdyoları Anthony ve Joe Russo kardeşlere Avengers Infinity War ile Avengers Endgame filmleri için teklif götürdüğünde ikilinin verdiği ilk tepki ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Russo kardeşlerin Marvel stüdyolarıyla uzun bir geçmişi bulunuyor. Onların sinematik evrene adım atması Captain America Winter Soldier ile gerçekleşti. Kimsenin büyük ilgi göstermediği bu film aniden büyük bir başarıya dönüşünce Captain America Civil War‘u da bu ikili yönetti. Hemen ardından da Avengers Infinity War ile Avengers Endgame filmleri için kamera arkasına geçtiler. Hatta bu iki film arka arkaya çekildi. Ortaya çıkan sonuç da izleyiciler tarafından çok beğenildi. Marvel stüdyolarından bu son iki film için teklifin Civil War’dan hemen sonra geldiğini biliyorduk. Şimdi Russo kardeşler teklif karşısındaki hislerini Cinemablend‘e anlattı.

Avengers Infinity War ve Avengers Endgame teklifi

“Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige ile Louis D’Esposito Captain America Civil War’un ardından bizi odasına çağırmıştı. Yaşanan konuşmayı kısaca özetlemek gerekirse Marvel tarihinin en büyük filmlerini çekmeye hazırlandıklarını ve bu işleri bizim yönetmemizi istediklerini ifade ettiler. Hem de iki film art arda çekilecekti. Biz de ‘işte bu!’ diyerek sevindik.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Russo kardeşler Avengers Endgame sonrasında Marvel Sinematik Evreni‘ni şekillendiren önemli isimlerden olsa da, gelecekte bu dünyadan biraz uzaklaşmayı planlıyorlar. Onları geri döndürebilecek proje ise Secret Wars gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı