reklamı kapat

POPÜLER

Wolverine

Avengers Endgame yönetmenlerinin Wolverine isteği

Avengers Infinity War ve Avengers Endgame filmlerini yöneten Russo kardeşlerin Wolverine odaklı yanıtı Marvel hayranlarını şimdiden heyecanlandıracak türden.

Bildiğiniz gibi Russo kardeşler uzun zamandır Marvel stüdyolarıyla çalışıyor. Onların Marvel Sinematik Evreni macerası Captain America Winter Soldier ile başlamıştı. Çok beğenilen bu filmin ardından Captain America Civil War geldi. O süreçte bu ikilinin Avengers Infinity War ve Avengers Endgame filmlerini de yöneteceği netlik kazandı. Anthony ve Joe Russo bu uzun maceranın ardından Marvel dünyasından uzaklaşa kararı aldı. Yani ikilinin son Marvel projesi Avengers Endgame oldu. İkili daha önce Secret Wars filmini çekmek istediklerini ifade etmişti. Onların listesine dahil olan bir diğer kahraman da Wolverine gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Russo kardeşlerin Wolverine sevgisi

Russo kardeşler geçtiğimiz günlerde Reddit‘te bir soru cevap etkinliğine katıldı. Bu vesileyle hayranların sorularına yanıt verip, kafalarını karıştıran detayları açıklığa kavuşturdular. Hayranlardan biri şimdiye kadar ele alma fırsatları olmayan hangi karakterin filmini çekmek isteyeceklerini sordu. Anthony Russo da bu soruya “Wolverine hep sevdiğimiz bir karakter oldu” yanıtını verdi. Onların Logan karakterine odaklı bir yanıt vermiş olması Marvel hayranlarını heyecanlandırdı. Bunun sebebi ise Disney stüdyolarının kısa süre önce 20th Century Fox’u bünyesine katması. Bu sayede X-Men ve Fantastic Four karakterleri Marvel stüdyolarına geri döndü. Bu da Russo kardeşlerin gelecekte Wolverine filminin kamera arkasına geçmesini mümkün kılıyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı