reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves’i tanınmaz hale sokan yeni projesi

John Wick ile gönüllerde taht kuran Keanu Reeves yakında beyaz perdeye oldukça farklı bir rolle dönmeye hazırlanıyor. Sevilen oyuncu bu rol için tanınmaz hale geldi.

Keanu Reeves denince aklımıza ilk olarak John Wick, Matrix, Speed gibi filmler geliyor. Fakat onun daha önce rol aldığı ve akıllarda yer etmeyi başaran bir işi daha var. O da Bill & Ted serisi. Bill & Ted’in 1989 yılında izleyici karşısına çıkan bu hikaye daha sonra devam filmiyle karşımıza çıkmıştı. Fakat serinin son filmi 1991 senesinde seyirci karşısına çıkmıştı. 28 senelik aranın ardından kahramanlarımız beyaz perdeye dönüyor. Serinin yeni filminin adı ise Bill & Ted Face The Music.

Bambaşka bir Keanu Reeves

Bill & Ted’s Bogus Journey filminin devam niteliğinde olan bu projenin yolda olduğu geçen sene duyurulmuştu. Komedi ve bilim kurguyu bir araya getiren bu hikayenin nasıl devam edeceği büyük merak konusu. Herkes 28 sene sonra gelen maceranın nasıl olacağını merak ederken filmin çekimleri başladı. Fakat Face The Music filmi önekilerden çok daha farklı olacak gibi görünüyor. Bunun en büyük nedeni ise setten sızan fotoğraflar. ET Canada tarafından paylaşılan set görüntülerinde karşımıza Keanu Reeves çıkıyor. Fakat onu tanıdığımız çok daha farklı bir tarza sahip. Uzun sakalları, mohawk stili kesilmiş saçları ve göbeği açık tişörtüyle gerçekten tanınmaz hale gelmiş durumda. Setten paylaşılan ve sosyal medyanın gündemine oturan fotoğrafları haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı