reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves, John Wick 3’e sıcak bakıyor mu?

Keanu Reeves yakında John Wick karakteriyle beyaz perdeye dönmeye hazırlanıyor. Peki sevilen oyuncu John Wick: Chapter 2‘den sonra bir devam filminde daha rol almak istiyor mu?

Bildiğiniz gibi John Wick’in ikinci filmi son zamanların en fazla merak edilen işleri arasında yer alıyor. Eleştirmenlerin genellikle olumlu görüş belirttiği bu yapım daha vizyona girmedi ama şimdiden üçüncü film konuşulmaya başlandı. Daha önce bu proje için hazırlıkların başladığını sizlere duyurmuştuk ancak Keanu Reeves‘in üçüncü filmde yer almak isteyip istemediğini şimdiye kadar bilmiyorduk. Hepimizin merak ettiği bu soruyu Reeves’e Entertainment Weekly yöneltti. Sevilen oyuncu bu konuyla ilgili olarak “Kesinlikler isterim. Karakteri ve içinde olduğu dünyayı seviyorum. Elbette bir başka film çekip çekmeyeceğimize izleyici karar verecek. Eğer ortaya çıkarttığımız işi beğenirlerse, umarım beğenirler, o zaman ben de devam filminde yer almak isterim. Tabii bu izleyicilerin ikinci filmi beğenmesine bağlı. O zaman karakterin ve bu dünyanın bir devam hikayesiyle daha seyirci karşısına çıkma şansı olacak.” sözlerini sarf etti. Böylece John Wick ile yeni maceralara dalma konusunda hevesli olduğunu net bir şekilde dile getirmiş oldu.

Chad Stahelski‘nin yönettiği John Wick: Chapter 2 sonunda 10 Şubat 2017‘de vizyona girecek. Filmin gişede elde ettiği hasılat serinin üçüncü halkasının kaderini belirleyecek.