reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 4

Keanu Reeves’in John Wick 4 ve The Matrix 4 çalışmaları

Keanu Reeves önümüzdeki aylarda hem The Matrix 4 hem de John Wick 4 ile karşımıza çıkacak. Oyuncu şimdiden çalışmalara başlamış gibi görünüyor.

Bilmeyenler için kısaca özetlememiz gerekirse geçtiğimiz haftalarda Warner Bros. stüdyoları The Matrix 4’ün vizyon tarihi açıkladı. Filmin 21 Mayıs 2021’de vizyona gireceği netlik kazandı. Fakat bu tarih Keanu Reeves hayranlarını fazlasıyla şaşırttı. Çünkü oyuncunun başrolde yer alacağı John Wick 4 de aynı gün izleyici karşısına çıkacak! Bu heyecan verici durum 21 Mayıs 2021 tarihinin Dünya Keanu Reeves Günü olarak ilan edilmesine vesile oldu. Oldukça yoğun bir sene geçirecek olan Keanu Reeves ise bu iki film için çoktan çalışmalara başladı.

John Wick 4 ve The Matrix 4 hazırlıkları

Onun hazırlıklara başladığı Taran Tactical’ın Instagram paylaşımıyla birlikte ortaya çıktı. Hollywood’da oyunculara yer alacakları filmler için silah kullanımı eğitimi veren bu şirket Keanu Reeves‘in ekiple fotoğrafını paylaştı. Altında ise “Geri döndü! Keanu Reeves John Wick 4 ve The Matrix 4 için çalışmalara başladı” sözleri yer aldı. Oyuncunun tam olarak hangi konuda eğitim aldığı konusunda net bir bilgi yok. Ancak John Wick serisinde yoğun silah kullanımı olduğunu zaten biliyoruz. Benzer bir durum Matrix için de geçerli. Dolayısıyla detayları bilmesek bile, tahmin yürütmek hiç zor değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bizim asıl merak ettiğimiz ise izleyicilerin 21 Mayıs 2021 tarihi geldiğinde ilk olarak hangi filme gitmeyi seçeceği… The Matrix 4’ü mü, yoksa John Wick 4’ü mü? Bekleyip göreceğiz.

İlginizi çekebilir

John Wick 3’ün fragmanı