reklamı kapat

POPÜLER

Matrix 4 Keanu Reeves

Matrix 4 çekimlerinde Keanu Reeves’in yeni Neo’su göründü

Matrix 4 filmi için çekimler başladı! Dış çekimleri yapan Keanu Reeves de yeni Neo tarzıyla hayranların kameralarına yakalandı.

Duyurulduğu andan bu yana büyük bir heyecan dalgası yaratan Matrix 4 için oyuncular kameranın karşısına geçti. Elbette çekimlerin başlamasıyla beraber setten ilk sızıntılar da gelmeye başladı. San Francisco’da gerçekleşen çekimlerde hayranlar Keanu Reeves ve Lana Wachowski’yi iş üstünde yakalıyor. Reeves klasik Neo tarzından farklı bir görüntüyle karşımızda. Kot-ceket San Francisco sokaklarında olan karakterin kafası da karışık görünüyor. Şimdilik konuya dair net bir bilgimiz olmadığı için hikayenin nasıl örüleceği merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Matrix 4, eski oyuncuları buluşturuyor

Şimdilik sadece Reeves’i görsek de film Carrie-Anne Moss’u da yapıma geri döndürüyor. Çekimlerin ilerleyen zamanlarında onu da yeni tarzıyla görebiliriz. Yapımda aynı zamanda Aquaman ve Watchmen’de izlediğimiz Yahya Abdul-Mateen II de yer alırken açıklanan oyuncular arasında Jessica Henwick ve Neil Patrick Harris de bulunuyor. Filmi yazıp yöneten Lana Wachowski yapımla ilgili “Lilly ve benim 20 yıl önce gerçeklik üzerinde düşündüğümüz pek çok fikir eskisinden daha geçerli. Bu karakterler hayatıma geri döndüğü için mutluyum ve harika arkadaşlarımla yeniden çalışma şansı elde ettiğim için minnettarım.” demişti.

Çekimleri yeni yeni başlayan filme ise hemen kavuşamayacağız. Matrix 4, bir diğer Keanu Reeves filmi olan John Wick 4 ile aynı günde, 21 Mart 2021‘de vizyonda sevenleriyle buluşacak. Yukarıdaki tweet zincirinde setten diğer kısa videoları da görüntüleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Altered Carbon 2. sezon fragmanı değişen başrolüyle yayında