reklamı kapat

POPÜLER

Matrix 4 kadrosuna katilan Sense8 aksotu

Matrix 4 kadrosuna katılan Sense8 aktörü

Matrix 4 cephesinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Son gelişme ise Netflix dizisi Sense8 aktörünün kadroya katıldığı yönünde.

Matrix 4 çekimleri başladığından bu yana setten yeni sızıntılar basına yansımaya devam ediyor. Son olarak Keanu Reeves’in yeni Neo tarzını ve Carrie-Anne Moss’un Trinity’si ile buluşma karelerini görmüştük. Tüm bu heyecan verici sızıntılar dışında filmin kadrosuna yönelik yeni detaylar da basındaki yerini aldı. Deadline‘ın özel haberine göre filmin kadrosuna katılan son isim Wachowski kardeşlerin Netflix’teki sevilen dizisi Sense8 cephesinden geliyor. Brian J. Smith, önümüzdeki dönemlerin en çok merak edilen filminde boy gösterecek. Aktör, Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss dışında Jada Pinkett Smith, Priyanka Chopra, Jessica Henwick, Ibarra, Neil Patrick Harris, Toby Onwumere, Andrew Caldwell ve Yahya Abdul-Mateen II olmak üzere kalabalık ekibe katılan son oyunculardan biri oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Brian J. Smith

Matrix 4 çekimleri hız kesmeden devam ediyor

Smith’in hangi rolde filmde boy göstereceği ise şimdilik bilinmiyor. Zaten filmin senaryosunun detayları da hayli gizli tutuluyor. Set sızıntılarını saymazsak tabii. Örneğin izleyicilerin ilk dikkatini çeken detay Neo’nun çekimlerde klasik tarzının dışında yer almasıydı. Hatta bu haliyle hayli John Wick’i andırdığını dahi söyleyebiliriz. Fakat Neo’nun bu tarzı için bambaşka bir açıklama olabilir. Keanu Reeves’in John Wick tarzının sebebini buradaki haberimizde bulabilirsiniz.

Matrix 4 içinse önümüzde şimdilik uzun bir süre bulunuyor. Merakla beklenen film 21 Mayıs 2021‘de vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Westworld 3. sezon fragmanı adeta yeni bir dizi