reklamı kapat

POPÜLER

Matrix 4 setinden Neo ve Trinity'i buluşturan sahne

Matrix 4 setinden Neo ve Trinity’i buluşturan sahne [Video]

Matrix 4 setinden yeni videolar gelmeye devam ediyor. Son videoda Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss, Neo ve Trinity buluşmasını gerçekleştiriyor.

Matrix 4 çekimleri devam ederken setten heyecan verici yeni videolar da gelmeye devam ediyor. Son video ise hayranları ayrı bir heyecanlandıracak cinsten. Çünkü Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss‘u buluşturan sahneden bir çekim internetteki yerini almış durumda. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Reeves’in yeni Neo tarzını görmüştük. John Wick 4 çekimlerini de önümüzdeki dönemlerde gerçekleştirecek olan Reeves ne yazık ki Neo rolü için uzun saçlarını feda edememiş gibi görünüyordu. Hayli John Wick’i andıran tarzıyla karşımızda duran Reeves’i ise hatırladığımız Trinity tarzıyla Carrie-Anne Moss karşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Matrix 4 kadrosu bir arada

Motosiklet üzerinde görünen ikilinin nasıl bir sahne çektiğini söylemek şimdiden pek mümkün değil. Bir aksiyon sahnesi olabileceği gibi ikilinin ilk kez buluştuğu bir sahne de olabilir. Geçmişteki çekim fotoğraflarında Neo hayli “kaybolmuş” gibi duruyordu. Belki Trinity onu bulup işlerin ne halde olduğuna dair bir açıklama yapıyordur kim bilir?

Senaryosunu ve yönetmenliğini Lana Wachowski’nin üstlendiği serinin senaryo detayları ise hala gizli tutuluyor. Nasıl bir macerayla karşı karşıya olduğumuz merak konusu. Yeni filmde Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’a Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick ve Neil Patrick Harris de eşlik ediyor. Henüz bu isimlerin sahnelerine dair bir sızıntıyla ise karşılaşmadık.

Reeves’in John Wick tarzını korumak durumunda kaldığı Matrix 4, John Wick 4 ile aynı günde vizyona girecek. İki Reeves filmini izleyicilerle buluşturacak olan yapımların vizyon tarihi ise 21 Mayıs 2021. Setten sızan videoyu Twitter paylaşımı üzerinden izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Stranger Things 4. sezon teorilerini doğrulayan sürpriz