reklamı kapat

POPÜLER

netflix stranger things 4. sezon.jpg

Stranger Things 4. sezon teorilerini doğrulayan sürpriz fragman [İzle]

Stranger Things 4. sezon bölümlerinden ilk tanıtımı paylaştı. Rusya’ya gittiğimiz Netflix dizisinin fragmanı gizemli Amerikalının kimliğini açıklarken bir karakteri geri döndürüyor.

Stranger Things 4. sezon henüz bölümleri yayınlamaya hazır değil. Ancak Netflix kütüphanesinin en popüler dizisi ilk tanıtımıyla heyecanı hiç olmadığı kadar artırdı. Çünkü bu fragmanda Rusya’ya gidiyoruz. “Rusya’dan sevgilerle” başlığıyla paylaşılan fragmanda, Rus askeri üssünde karlar içinde tutsakların çalıştığı görünüyor. Bu tutsaklardan biri ise tanıdık bir isim. Hem de fazla tanıdık bir isim. 3. sezonun finalindeki ek sahnede Rus askeri üssünde tutuklu bulunan Amerikalının kimliği bu fragmanla açıklanıyor. Evet, umutlarımız karşılık buldu. O tutsak Jim Hopper‘dan başkası değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 4. sezon Hopper’ı geri döndürüyor

Hopper’ın geri dönme olasılığını ise başından beri biliyorduk. Hatırlarsanız dizide Joyce ve Jim, Murray Bauman’ın evine gittiklerinde bir noktada Bauman’ın telefon numarasını öğrenmiştik. Daha sonra hayranlar dizi bittiğinde bu numarayı aradıklarında bir sesli mesajla karşılaşmışlardı. O sesli mesajda Bauman, Joyce’a söylemesi gereken önemli bir şeyi olduğunu belirtmişti. Hayranlar da Bauman’ın Hopper’ın hayatta olduğunu keşfettiğini düşünmüştü. O ses kaydının tamamına buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Peki Rusların tutsağı olan Hopper nasıl kurtarılacak? Eleven’ın bu konudaki rolü ne olacak? Hopper Rusya’daysa bu durumda tüm ekip Hawkins’i terk edip Rusya’ya bir kurtarma operasyonuna gidebilir mi? Bu ve daha pek çok soru cevapsız. Ancak hayranlar Hopper’ı canlı gördüğü için şüphesiz derin bir nefes almıştır. Stranger Things’in 4. sezon yayın tarihi ile ilgili ise herhangi bir açıklama şimdilik yok. Heyecanla beklenen Netflix dizisinin sürpriz tanıtımını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.