reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Stranger Things 3. sezon

Stranger Things 3. sezon finaliyle ilgili kafa karıştırıcı açıklama

Stranger Things 3. sezon duygusal bir finalle diziyi kapattı. Netflix henüz dördüncü sezon onayı vermedi ancak Millie Bobby Brown kafa karıştıran açıklamalarıyla izleyicileri umutlandırıyor.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı dizinin Stranger Things 3. sezon içeriğine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Netflix orijinal dizileri arasında en popülerlerden biri olan Stranger Things’in 3. sezon bölümleri platformdaki yerini aldı. Dizi bir kez daha fazlasıyla duygusal bir finale imza attı. Hatta bu seferki finalin ikinci sezon finaline kıyasla daha duygusal olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü birinci sezondan beri bizimle olan ve ikinci sezondan itibaren Eleven’a kol kanat geren Jim Hopper‘a finalde veda ettik. Sekizinci bölümde Rusların Upside Down ile gerçek dünya arasında açmaya çalıştığı paralel evren kapısını kapatmak ve Rusların kullandığı silahı patlatmak için tehlikeli bir göreve atılan Joyce ve Jim, görevi başarıyla tamamladı. Ancak Jim, patlama sırasında ne yazık ki cihazla kapı arasında duruyordu. Bu da Jim’in “yok oluşuyla” sonuçlandı. Ancak hayranlar buna kesinlikle hazır değildi. Görünen o ki oyuncular da değilmiş. Millie Bobby Brown bu konuyla ilgili hayli kafa karıştırıcı bir açıklama yaptı. Hopper’ın dönme şansı var mı?

Stranger Things 3. sezon bölümlerindeki en büyük kayıp

EW‘ya röportaj veren Brown şu cümleleri kuruyor: “O sahneden hemen kameraların çalışmasını istedim ve gerçek bir yıkılmışlık ve üzüntü yansıtmaya çalıştım. Babasını kaybeden ya da kaybettiğini sanan bir çocuğun perişanlığını ortaya serdim. Kesinlikle çok içten duygulardı çünkü David Harbour ile çok yakınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Brown burada o sahnedeki duygularının aslında biraz da Harbour’a veda edecek olmanın getirdiği üzüntüyle ne kadar samimi olduğunu anlatırken “kaybettiğini sanan bir çocuğun” diye bir cümle kuruyor. Bu noktada oyuncuların da Jim Hopper’ın ölümüne tam anlamıyla ikna olmadığını görüyoruz. Brown 4. sezon içinse herhangi bir ipucu vermiyor. Hopper’ın o patlamadan kurtulma ihtimali olup olmayacağını ise bilemiyoruz. Sonuçta dizinin nasıl bir yöne gideceği henüz belli değil. Bir şekilde Upside Down’a geçebileceği ya da makinenin patlamasıyla farklı bir yere “ışınlanabileceği” teorileri ise internette dolaşmaya devam ediyor. Ek sahnedeki “Amerikalı”nın Hopper olduğunu iddia edenler dahi bulunuyor. Şimdilik bu teorileri pek gerçekçi bulamıyoruz ne yazık ki. Ancak bir şekilde Hopper hikayeye dönmeyi başarırsa çok sevineceğimiz kesin.

İlginizi çekebilir

Stranger Things 3. sezon fragmanı