reklamı kapat

POPÜLER

netflix the witcher 2. sezon
Paul Bullion - The Bastard Executioner

Paul Bullion - The Bastard Executioner

Yasen Atour

Yasen Atour

The Witcher 2. sezon için heyecan verici yeni Witcher iddiaları

Netflix dizisi The Witcher 2. sezon için iki yeni aktör iddiası ortaya atıldı. Yeni Witcher’larla tanışmaya hazır mısınız?

Netflix dizisi The Witcher 2. sezon bölümleriyle en çok merak edilen yapımlar arasında yer alıyor. Dizi ise ikinci sezonunda kadrosunu yeni isimlerle genişletiyor. Geçtiğimiz dönemlerde isminin hakkını vererek isabetli sızıntılarla bizi buluşturan Redanian Intelligence da bir kez daha yeni sezondan önemli bir sızıntıyla karşımızda. Diziye iki yeni Witcher’ın daha dahil olduğu kaydedilirken, aktör isimleri de paylaşılıyor. İkinci sezonda Lambert ve Coen’i göreceğimiz belirtiliyor. Bu ikiliyi oynayacak aktörler ise sırasıyla Paul Bullion ve Yasen Atour.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Paul Bullion - The Bastard Executioner

Paul Bullion - The Bastard Executioner

Yasen Atour

Yasen Atour

The Witcher 2. sezon bölümlerinde Kaer Morhen’e gidiyoruz

Yeni Witcher’ları görecek olmamız ise hayli mantıklı. Çünkü dizinin uyarlandığı kitap serisinin üçüncü kitabında, Geralt, Ciri ile buluştuktan sonra eğitimi için onu Kaer Morhen’e götürüyor. Burası Witcher’ların ana karargahı diyebiliriz. Toplanan çocuklar buraya getirilerek eğitim görüyor ve Witcher’a dönüştürülüyor. Ciri için işler biraz daha farklı ilerleyecek ama o da burada kılıç ve dövüş eğitimi alacak. Yanında da ona yardımcı olacak isimler arasında elbette Vesemir dışında Lambert ve Coen de bulunacak. Her iki aktörün de en az 3 bölüm dizide yer alması bekleniyor.

Dizinin kadrosuna katılan isimlerden birinin de Carmel Laniado olduğunu hatırlatalım. Violet isimli bir karakteri oynaması beklenen Laniado’nun karakterine ilişkin şimdilik pek bir detay yok. Zira karakter kitaplarda yok. Laniado’nun en az 3 bölüm dizide yer alması bekleniyor. Violet karakteri ve Lanido ile ilgili yazdığımız haberin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Dizinin yeni sezonunun çekimleri ise yeni yeni başlıyor. Ekibin diziyi 2020 yılında yayınlamaya da niyeti yok. The Witcher 2. sezon bölümlerinin yayın tarihi için 2021 yılının hedeflendiği açıklandı.

İlginizi çekebilir

Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger’i dövüştüren film