reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Witcher 2. sezon

The Witcher 2. sezon bölümlerinden ilk ipucu

Netflix dizisi The Witcher 2. sezon çekimleri için hazır. Dizinin yeni sezonundan ilk ipucunu ise dizi yaratıcısı paylaşıyor.

2019’un en çok sevilen Netflix dizilerinden The Witcher 2. sezon çekimlerine şubat ayında başlayacak. Hayranlar ise şimdiden yeni sezon için sabırsızlanıyor. Dizinin sonunda karakterlerin aynı zaman diliminde buluşmasıyla beraber daha lineer bir anlatım izleyeceği kaydedilen yapım, şimdilik resmi bir yayın tarihine ise sahip değil. Şubat ayında 178 günlük hayli yorucu bir sürece girmeden önce dizi yaratıcısı Lauren S. Hissrich ise ikinci sezon gelmeden nasıl bir beklenti içinde olmamız gerektiğinin ipuçlarını veriyor. Yazının ilerleyen kısmında Hissrich’in açıklamalarına yer vereceğiz. Seriyi sadece diziden takip edenler için kitap bilgileri spoiler olabileceği için değinmeyeceğimizi kaydedelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher 2. sezon bölümleriyle Geralt’ın gelişimi

Business Insider‘a röportaj veren Hissrich, 2. sezonla ilgili şunları söylüyor: “Geralt hakkında daha fazla şey öğreneceksiniz. Neden birinci sezondaki gibi biri olduğunu anlayacaksınız. Ciri tarafında ise; o artık arkasına, Cintra’daki ailesine bakmıyor. Yeni bir aile kurmaya çalışıyor. Yennefer ise Sodden Savaşı’nın etkileriyle uğraşacak. Finaldeki ateş büyüsüyle büyük bir risk aldı ve onun için iyi sonuçlanmayacak. İkinci sezonda herkesin uğraşması gereken kişisel sorunları var ancak gün sonunda birbirlerine daha da yaklaşacaklar.

Yeni sezonla beraber Geralt ve Ciri’nin hikayesi de iyiden iyiye şekillenecek elbette. Çekim sürecinden sonra umudumuz dizinin yeni sezonu için daha fazla beklemeyeceğimiz yönünde. The Witcher 2. sezon bölümlerinin 2020 sonunda ya da 2021 başında Netflix kütüphanesindeki yerini alması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Netflix cephesinden gizem dolu yeni dizi: Locke & Key