reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Witcher 2. sezon

The Witcher 2. sezon için ilk sezon öncesi Netflix açıklaması

Daha ilk sezonu yayınlanmayan Netflix dizisi The Witcher 2. sezon için fazla ara vermeyi düşünmüyor. Netflix’in dizi planları belli oldu.

İlk sezonuyla heyecanla beklenen Netflix dizisi The Witcher 2. sezon için çalışmalara başlıyor. 20 Aralık’ta 8 bölümüyle kütüphanedeki yerini almaya hazırlanan dizi, ikinci sezon için belli ki uzun bir ara vermeyecek. Istredd rolüyle dizide boy gösterecek olan Royce Pierreson, Instagram hesabı üzerinden 2. sezon çalışmalarının başladığını müjdelerken Redanian Intelligence‘ın özel haberine göre çekimler Şubat 2020‘de başlayacak. Dizinin elbette işlediği konulara göre çekimlerinin Ağustos 2020 gibi bitmesi olası. Bu durumda Aralık 2020’de ikinci sezona kavuşma ihtimalimizin hayli yüksek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, The Witcher için geri sayıma başladı

Dizi içinse önümüzde artık sayılı günler bulunuyor. İlk sezonda beklentiler ise Son Dilek ve Kader Kılıcı kitaplarına ağırlık verilmesi yönünde. Dizinin yaratıcısı Lauren Schmidt’le yaptığımız röportajda Schmidt kendisini ilk sezonda en çok zorlayan şeyin 60 dakikalık 8 bölüme sığdırmak istediği çok fazla şeyin varlığı olduğunu kaydetmişti. Bu sezonun hayli yoğun ve tempolu geçeceğini bu yüzden şimdiden söyleyebiliriz.

Canavar avcısı Witcher, Rivyalı Geralt’ı merkeze oturtacak olan hikayede Ciri ve Yennefer’le beklenmedik bir noktaya doğru ilerleyeceğiz. Dizide Geralt Henry Cavill tarafından canlandırılıyor. Ciri’ye Freya Allan, Yennefer’e ise Anya Chalotra hayat veriyor. Dizi yayınlandıktan sonra bölüm değerlendirmelerimize LOG.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası