reklamı kapat

POPÜLER

The Witcher 2. sezon

Hayranların The Witcher 2. sezon beklentisi

The Witcher 2. sezon şimdiden büyük bir heyecanla bekleniyor. Hayranların yeni bölümlerden önemli bir beklentisi var. Bu aynı zamanda ilk sezona dair en büyük şikayetlerini de gözler önüne seriyor.

Bildiğiniz gibi ilk sezonda karakterlerin maceralarını kronolojik olarak seyretmiyorduk. Ciri‘nin başına gelenleri günümüz kabul edersek, Geralt ve Yennefer‘ın serüveni yıllar önce yaşanıyordu. Fakat dizi bu durumu açık açık belli etmediği için izleyicilerin kafası fazlasıyla karışmıştı. Final bölümünde bu zaman karmaşası son buldu ve Geralt’la Ciri’nin sonunda kavuşmasına şahit olduk. Bu durum da hayranlarda ikinci sezonla ilgili önemli bir beklenti yarattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En büyük The Witcher 2. sezon isteği

Seyirciler ikinci sezonun, birincisi gibi kafa karıştırıcı olmayacağını umuyor. Geralt ve Ciri bir araya geldiğine göre artık geçmişteki maceralara dalmanın gerekli olmadığı düşünülüyor. Zaman zaman kullanılacak geriye dönüş (flashback) sahneleri dışında hikayenin tıpkı diğer diziler gibi tek bir zaman akışına sahip olacağı umuluyor. Bu sayede yaşananları anlamak ve olay örgüsünü takip etmek çok daha kolay olacak.

Elbette ikinci sezon gerçekten böyle mi olacak, bilmiyoruz. Bahsettiğimiz The Witcher izleyicilerinin beklentilerinden ibaret. Ancak eğer dizi yine karmaşık bir anlatım yöntemi seçerse, seyircilerden büyük tepki görebilir. Bakalım dizi ekibi böyle bir risk alacak mı, yoksa beklentilere uyarak tek bir zaman akışına bağlı kalmayı mı tercih edecek.

İlginizi çekebilir

Altered Carbon 2. sezon tarihi