reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Witcher 2. sezon

The Witcher 2. sezon için heyecanlandıran gelişme

Netflix favorisi The Witcher 2. sezon için hazırlıkları tamamladı. Prodüksiyon cephesinden müjdeli haber geldi.

The Witcher 2. sezon için ön hazırlık nihayet tamamlandı. Kısa sürede Netflix kütüphanesinin en sevilen dizilerinden biri olan yapım ikinci sezon çekimlerini başlattı. Sezon öncesi bazı sızıntılarla yeni karakterleri öğrendiğimiz diziden önümüzdeki günlerde set sızıntılarını görmemiz ise işten değil. Şubat sonu itibarıyla başlayan çekimlerin ise 178 günde tamamlanması bekleniyor. Ancak diziyi 2020’de görmemiz pek olası değil. Dizi yaratıcısı Lauren Hissrich geçmişte yaptığı açıklamada ikinci sezon için planlanan yayın tarihinin 2021 olduğunu kaydetmişti. Süreci aceleye getirmek istemediklerini kaydeden Hissrich, ekibe ihtiyaç duyacağı kadar zaman sağlayacaklarını belirtmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher 2. sezon bölümlerinde Ciri eğitime başlıyor

İlk sezonda Geralt’ın Ciri ile buluşmasının ardından yeni sezonda ikili bizi Witcher’ların yetiştirildiği Kaer Morhen’e götürecek. Burada Vesemir, Coen ve Lambert’le tanışarak farklı Witcher’ları da görme imkanı elde edeceğiz. Ciri ilk eğitimini burada alırken, Sodden savaşı sonrası Yennefer’in başına gelenler de hikayenin diğer kısmında ilerlemeye devam edecek. İkinci sezonla beraber dizinin üçüncü kitap olan Elflerin Kanı’nı izlemesi bekleniyor. Ancak kitabın tüm sezona yayılıp yayılmadığı şimdilik belirtsizliğini koruyor.

Yeni sezonu beklerken serinin anime filminin de Netflix kütüphanesindeki yerini alacağını hatırlatalım. The Witcher: Nightmare of The Wolf isimli anime filmi Vesemir’e odaklanacak. Filmin çıkış tarihi bilinmiyor. Ancak 2020’yi Witcher’sız geçirmemek adına bu yıl çıkmasını umuyoruz. Yeni filmin konusuyla ilgili daha detaylı bilgiye buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin 2. sezonu bölümlerinin ise hayranlarla 2021’in başlarında buluşması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Robert Pattinson, Batman kostümündeki önemli detay