reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Find X2 Pro

OPPO Find X2 Pro ve periskop kamerasıyla sunacağı zoom miktarı

OPPO’nun Find X2 ailesi çok yakında geliyor. İşte bu bu ailenin en üstünde yer alacak OPPO Find X2 Pro ne kadar zoom sunacak? Cevap belli oldu;

OPPO Find X2 Pro, 2020’nin merak edilen amiral gemileri arasında yer alıyor. Dikkat çekecek model, söylendiği kadarıyla arkasında gelişmiş bir periskop kamerası taşıyor. Periskop kamera konusunda öncü isimlerden olan OPPO, bunu yeni modelinde de devam ettirecek gibi görünüyor. Sağlam bir kaynağa göreyse bu periskop kamerası 60x dijital zoom getirecek. Bu konuda 100x’lik Galaxy S20 Ultra’nın gerisinde kalacak amiral gemisi, yine de genel zoom kalitesi anlamında Reno 10x’i geride bırakacak deniyor. Bu konuda şimdilik aşırı iddialı olacak izlenimi oluşturmayan Find X2 Pro, yine de merak uyandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Find X2 Pro ve Find X2 için başka neler biliniyor?

6,5 inç 3168×1440 piksel ekranında sunacağı 120 Hz yenileme hızını QHD+ çözünürlükte de kullanabilecek telefon, gücünü Snapdragon 865 işlemci ve yüksek ihtimalle en az 12 GB RAM’den alıyor. Performansı iddialı olacak modelin, normal X2 gibi Snapdragon X55 modem ile 5G desteği sunacağı ve 65W SuperVOOC hızlı şarj sistemini de taşıdığı aktarılıyor. Bildiğimiz kadarıyla bu sistem telefonların pilini sadece 35 dakikada tamamen doldurabiliyor. Aynı zamanda 120 Hz ekran ile bağlantılı olduğu aktarılan OPPO M1 yardımcı işlemciyle karşımıza çıkacak cihazlar, firmanın 2020’deki en iddialı telefonları arasında yer alacak gibi görünüyor.

İlgili Video

Firmanın bu modellerde yer almayacak ekran altı kamera teknolojisi