reklamı kapat

POPÜLER

Civilized Cycles Model 1 elektrikli bisiklet
Civilized Cycles Model 1 elektrikli bisiklet
Civilized Cycles Model 1 elektrikli bisiklet
Civilized Cycles Model 1 elektrikli bisiklet
Civilized Cycles Model 1 elektrikli bisiklet

Yük taşımaya uygun çok kullanışlı elektrikli bisiklet: Civilized Cycles Model 1

Elektrikli bisiklet pazarında dikkat çeken bir model olan Civilized Cycles Model 1, yüksek fiyatına rağmen şehir içi kullanımı için harika görünüyor.

Elektrikli bisiklet modellerinin çeşitleri artıyor. Bu alandaki talebi gören firmalar farklı modeller ile öne çıkmanın peşinde. İşte bu konuda başarılı olan modellerden birisi Civilized Cycles imzalı Model 1. Şehir içi kullanımına özel olarak hazırlanan bisiklet, aslında genel olarak standart bir yapıda. İki kişiyi taşıma kapasitesine sahip olan model, üç farklı Bosch imzalı motor seçeneğiyle alınabiliyor. Aktarıldığı kadarıyla burada 350-W, 500-W ya da 750-W güçteki seçenekler sunuluyor. En güçlü motoruyla 45 km/s hıza çıkabildiği aktarılan bisiklet, istenirse bir motosiklet gibi gaz kolundan gidebiliyor, istenirse de sürekli olarak pedal desteği sağlayabiliyor. Bu bisikletin en güzel yanı ise arkasına konumlandırılan açılabilir formda bagaj kısımları oluyor. Bu kısımlar kullanılmadığı zaman kapanıyor ve böylece sürücüyü rahatsız etmiyor. Ancak açıldığı zaman hatırı sayılır bir taşıma kapasitesi (22 kg kadar) sunan bagaj bölümleri, modeli şehir hayatı içerisinde gerçekten çok kullanışlı kılıyor. Tek şarjla 40 km’ye kadar menzil sunabildiği aktarılan model, disk frenlere ve basit birer aydınlatma sistemine de sahip. Süspansiyon sistemleri sayesinde konforu yüksek olan elektrikli bisiklet, Bluetooth üstünden akıllı telefonlara bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Civilized Cycles Model 1 elektrikli bisiklet şimdilik hiç ucuz değil

Bisikletin üretilen ilk 40 ünitesi tam 6 bin dolardan satılacak deniyor. 2020’nin ikinci çeyreğinde satın alanlara gidecek bisiklet, daha sonra büyük üretim ile ucuzlatılacak deniyor. Bu açıdan modeli hemen herkesin daha uzun süre bekleyeceği görülüyor.