reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet: Equal

Modern, sade ve şık en yeni elektrikli bisiklet: Equal

Urban Cycles Oy isimli şirketin imzasını taşıyan elektrikli bisiklet Equal, dikkat çeken modellerden birisi olmayı başarmış durumda. İşte detaylar;

Elektrikli bisiklet pazarı hız kesmeden büyümesini sürdürüyor. Pazarın en yenisi Equal, direkt olarak şehir içi kullanımına odaklanıyor. Genel olarak çok sade, modern ve bir o kadar da şık görünen bisiklet, dışarıdan kesinlikle elektrikli bir model gibi görünmüyor. Bunun arkasındaki neden ise modelin pil paketini ana gövdeye çok güzel şekilde entegre etmesi yer alıyor. İstenirse zincir, istenirse de ekstra ödeme ile kayış ile alınabilen bisiklet, yerleşik aydınlatma sistemine, çamurluklara ve çift disk frene sahip. Arkasında yer alan 250W gücündeki elektrik motoruyla Avrupa yasal limitleri gereği maksimum 25 km/s hıza çıkabilen bisiklet, aktarıldığı kadarıyla 50 km gibi bir menzile sahip. Bu menzil birçok rakip modelden düşük ancak şehir içi kullanımı için yine de fazlasıyla yeterli görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bünyesindeki pil paketi istenirse çıkarılabilen elektrikli bisiklet Equal, iOS ve Android uygulaması üzerinden her konuda takip edilebiliyor. Gövdesi sürpriz olmayacağı üzere alüminyum olan model, açıklandığı kadarıyla 14.7 kg ağırlığa sahip. İnce lastikli bisiklet, 28 inç jantlar üzerinde oturuyor.

Elektrikli bisiklet Equal Avrupa pazarında satılacak

Bu açıdan bize çok yakında olan model, 1.490 euro başlangıç fiyatına sahip. Bisikleti zincir yerine kayış ile almak isteyenlerin ise ekstradan 250 euro ödemesi gerekiyor. Elektrikli bisikletin ürün sayfası ise burada yer alıyor. Modelin 2021 ortasında üretime gireceği, ön sipariş depozitosunun 100 euro seviyesinde olduğu gelen bilgiler arasında.

İlginizi Çekebilir

Formula 1’de yaşanan son zamanların en kötü kazası