reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet dünyasının modern yeni üyesi: Delta S

Sürekli olarak büyüyen elektrikli bisiklet dünyasına yeni bir model daha ekledi. Karşınızda Mokumono firmasının ilk e-bike modeli Delta S.

Elektrikli bisiklet modelleri popülerliklerini ciddi şekilde artırıyor. Çünkü bu modeller motosikletlerde olduğu gibi ulaşımı bir spor haline getirmenize imkan tanıyor. Aynı zamanda yasal konumlarının getirdiği avantajlar da bulunan modellerin karşımıza çıkan en yenisi ise Mokumono Delta S oluyor. Gerçekten modern ve bir açıdan farklı görünen bir tasarımı bulunan bisiklet, preslenmiş alüminyum parçaların tam ortadan bir araya getirildiği bir gövdeyi benimsiyor. Direkt olarak Hollanda’da üretildiği aktarılan bu gövde, sağlam olduğu kadar hafif olmasıyla (Toplam ağırlık 14,5 kg) dikkat çekiyor. Direkt olarak şehir içi kullanımına özel olarak hazırlanan Delta S, arkasındaki 250W elektrik motoru ile pedal desteğiyle 25 km/s hıza çıkılmasına imkan tanıyor. 250 Wh pil paketi kullanıma göre değişiyor olmasına rağmen tek şarjla 60 km kadar menzil sunan bisiklet, yerleşik çok şık çamurluklara ve gece kullanımı için LED aydınlatmaya sahip. Önde ve arkada disk frenlerin kullanıldığı Mokumono Delta S, istenirse farklı renklerde alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mokumono Delta S elektrikli bisiklet kaça satılıyor?

Ürün sayfasına buradan ulaşabileceğiniz bisiklet, 2.990 euro Avrupa fiyatına sahip. Burada bazı özelleştirmeler de var. Özel renk seçenekleri için ekstra 250 euro, GPS’li versiyon içinse ekstra 149 euro verilmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Tam 200 km menzili bulunan elektrikli bisiklet